Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
П'ятниця, 10 березня 2017
Про всі тенденції розвитку освітньої галузі в Дніпрі в 2017-му дивіться у програмі "Грані"
П'ятниця, 10 березня 2017, 17:50

Про всі тенденції розвитку освітньої галузі в Дніпрі в 2017-му, про роботу Батьківської та Педагогічної рад, про ремонти шкіл і відкриття додаткових груп у дитсадка, про програму "Молодий педагог" і про ліквідацію районних відділів освіти, про фінасову автономію учбових закладів тощо.

Дивіться програму "Грані" 34 талеканалу за участю заступника міського голови Олександра Шикуленка та представників Батьківської та Педадогічної рад.

Детальніше []

Цього року навчальні заклади Дніпра активно долучилися до проведення Шевченківського тижня
П'ятниця, 10 березня 2017, 16:25
altУпродовж усього тижня в загальноосвітніх навчальних закладах Дніпра проводяться тематичні заходи, присвячені річниці з дня народження та смерті видатного українського поета Тараса Шевченка. З-поміж іншого це – виставки, тематичні уроки, вікторини, конкурси на знання творчості та біографії Великого Кобзаря. Одним із таких заходів стала літературно-музична композиція «Такий відомий і невідомий Шевченко» у школі №141, яку підготували учні школи під керівництвом своїх педагогів.

«Щороку наша школа долучається до проведення Шевченківського тижня. Про Тараса Шевченка, його нелегке життя, творчість відомо багато. Цього року ми хотіли влаштувати щось нове й незвичне, тому організували виставу «Такий відомий і невідомий Шевченко», яка розповідає про жінок, в яких закохувався Великий Кобзар. Під час вистави школярі розглядають життя Тараса Шевченка з дещо незвичного боку. Допомогли дітям організувати такий захід вчителі-філологи –  Наталія Іванівна Клименко та  Людмила Володимирівна Метрофанова. Запросили поділитися власними набутками й учнів зі шкіл №54 і 106, що розташовані поруч», – розповіла директор школи №141 Ірина Геріна.
У виставі були задіяні школярі 7-х та 9-х класів. Семикласниця Руслана Мартинова виконувала роль першого дитячого кохання Тараса Шевченка – Оксани Коваленко. «З малих років вони дружили, і Тарас Шевченко закохався у дівчину, але їм не судилося бути разом. Приємно, що беру участь у такій виставі. Готувалися два тижні. Сподіваюся, що одноліткам усе сподобалось», – поділилася дівчина.

«Тарас Шевченко – геній і гордість України, нашого народу. Це справжній патріот. Ми про це повинні завжди пам'ятати. І такими заходами ми доводимо, що не забуваємо Шевченка», – зазначила дев'ятикласниця Олена Стара, ведуча вистави.
За словами заступниці начальника відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Марини Чечель, Шевченківський тиждень триває  не лише в школах міста, а й у дитячих садочках. «Діткам розповідають про великого поета, його творчий та життєвий шлях, патріотизм і любов до України, тим самим виховуючи ці почуття у нашого молодого покоління», – сказала представниця мерії.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

У квітні побачить світ спецвипуск англомовного журналу «BUSINESS DNIPRO», який допоможе залучити в місто іноземні інвестиції
П'ятниця, 10 березня 2017, 15:36
altПерші примірники англомовного журналу «BUSINESS DNIPRO», який продемонструє економічний потенціал міста, з’являться вже на початку квітня. Це рішення було прийнято під час візиту редактора видання «BUSINESS UKRAINE» Пітера Дікенсона до нашого міста. Він зустрівся з мером Дніпра Борисом Філатовим та директором КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимиром Панченко. На зустрічі говорили про амбітні цілі та завдання щодо економічного розвитку міста, які ставить мер. Пітер Дікенсон також поспілкувався з керівниками інвестиційно привабливих підприємств Дніпра.
 
Співпраця з журналом «BUSINESS UKRAINE» допоможе популяризувати ділові та інвестиційні можливості Дніпра серед західних замовників та бізнесменів. У журналі «BUSINESS DNIPRO» будуть представлені передумови та переваги міста в розвитку промисловості, сфери ІТ, туризму, освіти, інновацій та інвестування. Примірники видання розповсюджуватимуться в посольствах, міжнародних компаніях та офісах агентств розвитку.
 
«Наше агентство створене для всебічного розвитку бізнесу в місті. Ціль амбіційна і масштабна – залучити додатково 5 мільярдів доларів капіталу протягом п’яти років, створити 100 тисяч робочих місць. Ще одним викликом є залучення 1 мільйону туристів щорічно у наше колись повністю закрите місто. Для виконання поставлених завдань потрібна злагоджена і чітка робота влади, суспільства і бізнесу. У місті Дніпро планується створення індустріального парку, наукового парку, будівництво виставкового центру, масштабне оновлення транспортної інфраструктури. Вже є попередні домовленості щодо проведення до кінця поточного року на теренах міста трьох бізнес-форумів», – зазначив директор КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимир Панченко. 
alt
Детальніше []

XI Форум Мережі вільних місцевих політиків у Дніпрі
П'ятниця, 10 березня 2017, 14:00
10 березня о 14 -00 в готелі «Рейкарц» (вул. Троїцька, 12А) розпочнеться  XI Форум Мережі вільних місцевих політиків у Дніпрі. Тема Форуму: «Електронне врядування на місцевому рівні». Організатори- ГО «Центр громадянських ініціатив»  за підтримки представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні.
Довідка:
Наскільки українці залучені до використання е-інструментів з метою контролю влади, чи готові місцеві політики до впровадження інструментів е-демократії; актуальні е-технології для служби громадам – головні теми XI Форуму Мережі вільних місцевих політиків.
У Форумі візьме участь більше 40 учасників - голови громад, депутати та службовці місцевих рад і адміністрацій, представники громадських організацій та журналісти місцевих і регіональних ЗМІ з різних областей України.
Під час Форуму обговорюватимуть питання головних трендів в електронному врядуванні на рівні органів місцевого самоврядування. Учасники представлятимуть ті інструменти, які вже впровадили та користуються ними.
Окрім цього, презентуватимуть моніторинг упровадження інструментів електронного урядування в органах місцевого самоврядування: результати дослідження 2015-2016 років; говоритимуть про використання інформаційно-комунікаційних технологій в діяльності органів місцевого самоврядування; про диджиталізацію муніципалітетів та електронні інструменти громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування.
У програмі передбачена панельна дискусія «Цифрові технології на службі громаді: е-формат місцевої демократії». Модератор – Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього.
Результатом кожного Форуму є напрацьована резолюція, яку надсилають у центральні органи влади з метою вдосконалити роботу місцевого самоврядування.
 
У рамках Форуму 11 березня о 20-00  у спорт-барі «Visavis» для учасників та усіх бажаючих пройде  інтелектуально-розважальна гра BrainWars. Уся інформація про проведення BrainWars у Дніпрі на сторінці міськради в ФБ.
Координатор з питань комунікацій: Наталія Кузьма 0676726128
 
 
  Детальніше []

Літературно-музична композиція «Такий відомий і невідомий Шевченко»
П'ятниця, 10 березня 2017, 13:20
10 березня  о 13-20 в КЗО «Спеціалізована середня загально-освітня школа № 141»  (вул. Моніторна, 3) учні представлять  літературно-музичну композицію «Такий відомий і невідомий Шевченко». Захід проводиться до дня народження Т. Г. Шевченка.  Участь у ньому  візьме  начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Марусов.
Довідка:
Захід організований для  учнів шкіл району та гостей заходу (120 осіб).  Основне завдання: формування почуття національної гідності та розвиток творчих здібностей учнів; виховання патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей. Детальніше []

Борис Філатов привітав гравців баскетбольного клубу «Дніпро» зі здобуттям Кубка України та вручив спортсменам почесні нагороди
П'ятниця, 10 березня 2017, 12:18
alt10 березня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з гравцями баскетбольного клубу «Дніпро» та привітав їх зі здобуттям Кубка України-2017. Спортсменів запросили до Дніпровської мерії. Мер вручив представникам команди подяки, а президент клубу отримав медаль «За заслуги перед містом». Цьогоріч БК «Дніпро» здобув Кубок України втретє за свою історію. За трофей змагалися 9 найсильніших команд з усієї України. У фіналі гравці зі столиці таки поступилися дніпровським баскетболістам.

«Минув рік, і хлопці завоювали цей кубок. Ви – наша гордість. У нас великі амбіції: ми постійно кажемо, що Дніпро – спортивна столиця України. Звісно, треба ще підтягнутися. Та принаймні в баскетболі ми справді столиця», – сказав Борис Філатов, згадавши, що минулого року в мерії так само вітали баскетболістів із здобуттям Кубка Суперліги. 

 
На згадку про зустріч спортсмени подарували Борису Філатову шарф уболівальника та трофейний м'яч з автографами гравців клубу. Торік мер Дніпра вже отримував такий подарунок, проте влітку вирішив виставити його як лот на доброчинному аукціоні. Тоді баскетболісти підтримали ідею керівника міста, а сьогодні знову подарували йому особливий м’яч. Президент баскетбольного клубу «Дніпро» Валерій Кондратьєв наголосив – у цьогорічній перемозі є й заслуга міської влади.

«Ми справді відчуваємо підтримку мерії. І не просто на словах, як це було раніше», – сказав пан Кондратьєв. Зазначимо також, що під час цьогорічної церемонії нагородження «Найкращі спортивні досягнення Дніпра», яку провели в місті в середині лютого, БК «Дніпро» визнали «Командою року». 

 
Довідка. Баскетбольний клуб «Дніпро» був створений у 2003 році. 80% його гравців є вихованцями місцевої спортивної школи. Клуб також співпрацює з дитячо-юнацькою спортивною школою олімпійського резерву №5 і міським спортивним інтернатом.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Урочиста церемонія нагородження баскетбольного клубу «Дніпро»
П'ятниця, 10 березня 2017, 11:00
10 березня об 11-00 в приміщенні міської ради ( просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала) відбудеться урочиста церемонія нагородження баскетбольного клубу «Дніпро». Участь у заході візьме міський голова Борис Філатов.
Довідка:
Спортсменам вручать  подяки міського голови. Вони вибороли перемогу і стали володарями Кубку України 2017. Баскетбольний клуб «Дніпро» вже втретє за свою історію став володарем цієї престижної нагороди.
9 сильнішихбаскетбольних  команд України виборювали це  право.У фіналі київська команда програла нашим хлопцям, але до останнього матч був дуже емоційним і непередбачуванним.
Також президент Федерації баскетболу Дніпропетровської областіта президент БК «Дніпро» Валерій  Кондратьєв буде  нагороджений медаллю «За заслуги перед містом». Валерій Валерійович підтримує розвиток спорту серед молоді, займається благодійністю, постійно допомагає армії, підтримує дитячий баскетбол та вкладає значні зусилля та кошти для того, щоб забезпечити належний рівень виховання спортсменів у м. Дніпро.
Нагадаємо, за результатами відбору  «Найкращі спортивні досягнення Дніпра – 2016» баскетбольний клуб «Дніпро» став командою року, а президент Федерації баскетболу Дніпропетровської області та президент БК «Дніпро» Валерій  Кондратьєв отримав звання «Меценат року». Детальніше []