Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Четвер, 10 березня 2016
Команда Бориса Філатова долучилася до акції підтримки Надії Савченко
Четвер, 10 березня 2016, 19:14

alt

Посадовці та депутати міськради, громадські активісти та лідери думок разом із міським головою Борисом Філатовим висловили свою підтримку Надії Савченко. Акція на підтримку української бранки об’єднала всю країну. Світлини з тегом «‪#‎FreeSavchenko‬» люди викладають на своїх сторінках у соцмережі. Із вимогою повернути Героя України Надію Савченко на вулиці виходять люди по всьому світу.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

 

Детальніше []

Дмитро Погребов зустрівся із Послом Франції
Четвер, 10 березня 2016, 18:14
altСьогодні із робочим візитом до Дніпропетровська завітала делегація із Франції. Її очолила пані Ізабель Дюмон – Надзвичайний і Поважний Посол Франції в Україні. Вони зустрілися із першим заступником міського голови Дмитром Погребовим, аби обговорити загальний стан справ у місті.
«Мені дуже приємно знаходитися тут. Це мій перший візит до Дніпропетровська. Сьогодні ми маємо намір розвивати відносини з вашою країною і безпосередньо із Дніпропетровськом в усіх напрямках», - зазначила пані Ізабель Дюмон.
У ході робочої зустрічі представники обох сторін обговорили важливі питання життєдіяльності Дніпропетровська. Зокрема, розвиток транспортної системи. В першу чергу – добудування другої ліні метро. Дмитро Погребов запевнив представників французької делегації, що місцева влада всіляко зацікавлена у вирішенні цієї проблеми і вже є перші результати – проведено тендер та окреслена сума проекту. Поруч із цим торкнулися і питання розвитку електротранспорту. Наразі, кількість електроавтомобілів на дніпропетровських дорогах незначна. А перехід як раз на електромобілі зменшили б шкідливі викиди в атмосферу.
«Місцева влада зацікавлена у розвитку цього питання. І все, що залежить від муніципалітету (зведення спеціальних місць для підзарядки авто) ми готові реалізовувати, лише необхідно обговорити деталі даного проекту з компанією, яка погодиться на реалізацію проекту», - зазначив Дмитро Погребов.
І в продовження теми екології, перший заступник наголосив, що зараз команда мера активно займається вирішенням  питання з облаштування та реконструкції очисних споруд у місті. Багато років цим  ніхто не займався. Тому наразі це питання потребує глибокого вивчення.
«Франція із чудовими традиціями та багаторічною культурою. Хотілося бзробити впевнені кроки для розвитку туристичних проектів. І зробити Україну більш привабливою для французького туриста», - зазначив генеральний директор французької туристичної фірми Вадим Грабарчук.
У відповідь Вадим Погребов обома руками підтримав цю ініціативу, і зазначив, що наразі команда Бориса Філатова ініціювала проект-реконструкцію декількох місцевих музеїв. І шукає креативних менеджерів для організації та розробки цікавих туристичних маршрутів.
«Це дуже гарні ідеї. Ми вдячні за вашу відкритість та готовність працювати. Надалі ми будемо більш активно співпрацювати із вашою областю та безпосередньо Дніпропетровськом», - підсумувала зустріч Надзвичайний і Повноважний Посол Франції пані Ізабель Дюмон.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt Детальніше []

Сьогодні у Дніпропетровську презентували проект по створенню громадських робочих груп
Четвер, 10 березня 2016, 16:39
alt  Суть проекту у створенні громадської робочої групи при кожній  профільній депутатській комісії. Кожна з  цих груп матиме змогу пропонувати комісіям свої проекти,  шукатиме шляхи вирішення проблемних питань. Депутати розглядатимуть пропозиції профільних комісії, можуть також виносити їх на розгляд міськради.  «До таких груп можуть входити громадські активісти, депутати, профільні спеціалісти та просто небайдужі містяни. Але наголошую, що  учасниками цих робочих груп можуть бути лише дніпропетровці. Не можна буде також одночасно перебувати у складі декількох робочих груп. Вирішуйте, у якому питанні ви експерт та долучайтеся до роботи», - сказав заступник директора ОО «Інститут реформ та інновацій» Антон Андрієнко. Він також зазначив, що для того, аби  робоча група  могла працювати кворум не потрібен. «Навіть якщо із 20 членів робочої групи прийдуть на засідання 5 людей, вони теж зможуть приймати рішення. Оскільки відбору до робочих груп немає, ми розуміємо, що деякі люди самі з часом відсіюватимуться», - додав Антон Андрієнко. Аби уникнути розмов про кишенькових громадських активістів кожна робоча група сама вирішуватиме, хто у них буде головуючим. До речі, саме керівник робочої групи і буде передавати ідеї на розгляд комісії. Антон Андрієнко висловив думку, що такі робочі групи зроблять владу більш прозорою і  відкритою та будуть гарним механізмом взаємодії  влади з громадськістю. Депутат міської ради Анастасія Староскольцева зазначила, що налагодити діалог із громадськістю міський голова Борис Філатов обіцяв ще до виборів. «За минулі сто днів, які Борис Філатов займає посаду міського голови, відбулось два чаювання громадських активістів з міським головою. Саме під час таких неформальних зустрічей народжуються такі ідеї, як проект створення громадських груп», - сказала Анастасія Староскольцева. Депутат міськради додала, що як член бюджетної комісії,  вона рада ініціативі створення робочої групи. «Ми засідаємо кожного робочого дня, аби швидко прийняти бюджет. Питань на розгляд нашої комісії виноситься безліч, тож ми б не відмовились від допомоги робочої групи», - сказала Анастасія Староскольцева. Вона висловила сподівання, що таку ініціативу колеги – депутати підтримають вже на найближчій сесії.
  На сьогодні у Дніпропетровську працює 9 профільних депутатських комісій: комісія з питань бюджету та фінансів ( голова Артем Хмельников), комісія з питань житлово-комунального та дорожнього господарства   ( голова Дмитро  Безуглий),  комісія з питань промисловості, підприємництва та торгівлі  ( голова Александр Черкаський), комісія з питань транспорту, зв'язку та екології працюватиме  ( голова Олег Григорук), комісія з питань архітектури, містобудування та земельних відносин ( голова Євген Кривошеєв), комісія з питань комунальної власності та енергозбереження ( голова Володимир Федоренко), комісія  з питань освіти, культури, молоді та спорту ( голова Наталя Демідова), комісія з писань охорони здоров’я, соціального захисту населення та міжнародних зв'язків ( голова Євгенія Дитятковська), комісія з питань етики, законності та місцевого самоврядування (голова Северин Маринчук). Детальніше []

Самарський районний військовий комісаріат у м. Дніпропетровську проводить набір громадян на військову службу за контрактом
Четвер, 10 березня 2016, 16:22
Самарський районний військовий комісаріат проводить набір громадян на військову службу за контрактом. Відповідно до ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, підтриманої Урядом, з 1 січня 2016 року відбулося суттєве збільшення грошового забезпечення військовослужбовців. Окрім інших суттєвих переваг, серед яких безкоштовне житло, матеріальне забезпечення, щорічна оплачувана відпустка, можливість безкоштовно навчатись у ВВНЗ, грошове забезпечення військовослужбовців тепер складає для солдат - від 7 тис. грн., для командирів взводу – від 9 тис. грн., для командирів роти – від 10 тис. грн., для командирів батальйону – від 12 тис. грн., для командирів бригади – від 14 тис. грн.
Основними вимогами до кандидатів є:
- вік 18-40 років;
- здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобов’язаний);
- відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.
Алгоритм оформлення та проходження військової служби
1. З'явитися у районний військовий комісаріат.
2. Дізнатися про військові частини, в які йде набір на військову службу за контрактом.
3. Вибрати майбутню спеціальність серед вакантних посад.
4. Прибути до військової частини, яку Ви обрали для проходження військової служби. Отримати згоду командира військової частини.
5. Прибути разом зі згодою до  військового комісаріату. Згода дійсна на протязі 1 місяця (тобто посада для Вас буде заброньована на місяць).
6. Почати збирати документи, проходити медкомісію, профвідбір.
7. Отримати особову справу та припис у військовому комісаріаті та вибути для проходження військової служби у військову частину або, в разі необхідності, до навчального центру (згідно згоди).
8. Підписати Контракт у військовій частині (протягом доби з моменту прибуття у військову частину)
 
Звертайся до Самарського районного військового комісаріату за адресою: вул. Електрична, 1Б. Детальніше []

Управління Пенсійного фонду України в Самарському районі м. Дніпропетровська інформує: Набрали чинності зміни до закону про перерахунок пенсій військовослужбовців
Четвер, 10 березня 2016, 15:48
З 1 січня 2016 року вступив в силу закон № 614-VIII "Щодо внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення", який захищає права пенсіонерів-військовослужбовців на перерахунок пенсій.
Згідно змін, що набрали чинності, перерахунок пенсій, не проведений з вини державних органів, що видають відповідні довідки, провадиться з моменту виникнення права на нього без обмеження строку.
Проведення перерахунку пенсій військовослужбовців та осіб, які мають право на пенсію за законом "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", передбачено у зв'язку зі зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення. Також перерахунок проводиться у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій.
 
 
Перший заступник начальника
УПФУ в Самарському районі
м. Дніпропетровська                                                  Людмила Вербицька
  Детальніше []

У Дніпропетровську створили електронну мапу тимчасових торговельних споруд
Четвер, 10 березня 2016, 15:07
    altСьогодні під час прес-конференції у міськраді було презентовано унікальну електронну мапу тимчасових торговельних споруд і майданчиків на території Дніпропетровська. Над її створенням працювали кращі розробники it-індустрії міста. Поки що вона діятиме в тестовому режимі. 
    «Цю мапу можна назвати унікальним інструментом контролю по законності розміщення тимчасових торговельних споруд. Це приклад того, як ми можемо використовувати відкриті дані, доступ до яких має кожен мешканець. Мапа, зокрема, включає розміщення тимчасових торговельних споруд та сезонних майданчиків, у тому числі їх кількість, місце розташування із сортуванням по районам міста та за зонами. На мапі можемо спостерігати зовнішній вигляд об’єкту, його адресу, площу та основну сферу торгівлі. Окрім того, кожна споруда має свій унікальний реєстраційний номер. Наразі в таку мапу внесено близько 4 тисяч точок розташування тимчасових торговельних споруд», - повідомила радник міського голови з питань впровадження інновацій Одарка Біла.
     Вона зазначила, що зараз новостворений електронний документ працює в тестовому режимі. «Звісно він доповнюватиметься. Усі дані, які вносяться до мапи, передає департамент споживчого ринку і сфери послуг, а також комунальне підприємство по благоустрою. Є на мапі як існуючі, так і вільні локації. Через цю мапу підприємці в он-лайн режимі можуть подати заяву на вільну локацію, щоб розмістити там ту чи іншу торговельну споруду. Знайти мапу можна на офіційних сторінках міської ради у соціальних мережах, а також за посиланням http://maf.dinarys.com/ . Незабаром вона з’явиться і на офіційному сайті міської ради», - сказала Одарка Біла.
    Вона також додала, що у подальшому в розробках планується впровадити спеціальний код. «Кожній споруді буде виданий кьюар, який може просканувати будь-який власник смартфону. В кьюарі буде вказана вся інформація про об’єкт, у тому числі із зазначенням виду діяльності. Такі кьюари матимуть лише офіційно зареєстровані майданчики», - наголосила радник міського голови.
 
 
 
 
 
 
  Детальніше []

Проміжні підсумки боротьби з розміщенням незаконних торговельних споруд
Четвер, 10 березня 2016, 15:05
    altСьогодні під час чергової прес-конференції щодо боротьби з незаконним розміщенням у місті мафів та кіосків в.о. директора департаменту споживчого ринку і сфери послуг міськради Дмитро Терент’єв озвучив проміжні результати роботи. Зокрема,  за останній місяць у місті демонтовано близько 150 незаконно розташованих торговельних споруд.
    «Слід відзначити, що власники таких кіосків часто самостійно їх демонтують, що полегшує нам роботу. На цьому ми не зупиняємося, в такому ж темпі і продовжуватимемо роботу з незаконною торгівлею у місті», - сказав Дмитро Терент’єв.
   Він також повідомив, за 15 лютого департамент почав приймати заявки від підприємців  на оформлення договорів на елементи благоустрою, тобто на малі архітектурні форми, які були вже розміщені на кінець 2015 року і внесені у відповідний реєстр.
   «На сьогодні подано близько 600 відповідних заяв, з яких майже зі 150 вже укладено договори. Загалом на кінець минулого року підприємцями було укладено близько 900 договорів, з них 600 можна назвати активними, тобто по ним до міського бюджету надходили кошти від діяльності тих чи інших мафів», наголосив в.о. директора департаменту споживчого ринку і сфери послуг міськради.
   За його словами, ті торговельні споруди, що були самовільно встановлені вже цього року, підпадають під незаконність розміщення і повинні бути демонтовані. «Починаючи з нового року, підприємці, які хочуть встановити тимчасову торговельну споруду, повинні отримати в ГоловАПу паспорт-прив’язку. Тобто, всі мафи, які стоять з 2016 року, вони є незаконними», - зауважив Дмитро Терент’єв.
 
 
 
 
  Детальніше []

Як у Дніпропетровську будуть Масляну святкувати
Четвер, 10 березня 2016, 15:04
altСвято початку весни – Масляну у цьому році відзначають з 7 по 13 березня. Дніпропетровськ вже дав старт масштабним гулянням, які пройшли минулої суботи у Самарському районі. Та найбільш масштабні гуляння припадають саме на кінець святкового тижня - 12-13 березня.
Тож, цієї суботи – 12 березня – долучитися до святкування Масляної запрошують ресторани «Акварель» та «Августін», що на Набережній Січеславській, 33. Початок заходів об 11.00.
Наступного дня – 13 березня – естафету святкувань переймають найбільші торгівельні центри Дніпропетровська – «Апполо» (вул. Титова, 36) та «Наша правда» (просп. Слобожанський). Там починаючи з 11.00 розпочнуться тематичні акції та заходи до свята.
В останній день Масляної народний театр «Чародій» подарує містянам комедію-гру «О вже ця Меланья». Подивитися її можна в КДК «Кайдакський», велика зала (просп. Свободи, 67). Початок о 13.00.
Вперше цього року до святкувань долучаються переселенці із Донецька. Вони самі виявили бажання взяти участь у спільних святкуваннях. Свою програму вони презентують 13 березня об 11 годині  в парку Шевченка.Окрім цього містяни можуть взяти участь у різноманітних майстер-класах та відвідати ярмарку ручних виробів, яку організовують місцеві майстрині.
А от головне міське свято, куди теж запрошуються усі бажаючі, відбудеться у парку культури та відпочинку імені Воронцова. З 11 ранку гостей розважатимуть піснями та танцями місцеві народні колективи. Вже за годину, о 12.00, розпочнеться насичена конкурсна програма. Зокрема, конкурс на знання традицій святкування Масляної, а також  конкурс «льодяний стовп». Про його умови та деталі організатори повідомлять вже безпосередньо на місці, а результати підіб’ють наприкінці дня о16.00.
Долучитися до святкування у парку Воронцова має намір і міський голова Борис Філатов.
Дніпропетровськ вже не перший рік проводить святкування Масляної. Останні два роки це гарна нагода для представників різних волонтерських організацій зібрати необхідні кошти чи речі для бійців АТО. Тож і цього разу усі небайдужі допомогти можуть зробити свій благодійний внесок.
У другій половині дня – о 15.15 – містяни матимуть змогу познайомитися з національним українським шоу «Люті козаки». Вони продемонструють сценічні номери «Козацька звитяга», «Як в козаки приймали» та інтерактивну програму «Посвячення в козаки».
Традиційним закінченням Масляної є спалювання опудала. Відбудеться воно о 16.00. Детальніше []

10.03.2016 Красногвардійська районна у місті Дніпропетровську рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку району та роботи з правоохоронними органами виконавчого комітету(тимчасово)
Четвер, 10 березня 2016, 13:58

Красногвардійська районна у місті Дніпропетровську рада
відповідно до ст. 10 Закону України
«Про службу в органах місцевого самоврядування»

 ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС

на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста відділу соціально-економічного розвитку району
та роботи з правоохоронними органами виконавчого комітету(тимчасово).

 Вимоги до конкурсантів:
 
-   повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;
-   стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;
-   вільне володіння державною мовою;
-   знання основних принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобів.
 
 Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:
-   заяву про участь у конкурсі;
-   заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
-   дві фотокартки розміром 4х6 см;
-   копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-   декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;
-   копію документа, який посвідчує особу;
-   копію ідентифікаційного коду;
-   копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
 
Документи приймаютьсяупродовж 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:
м. Дніпропетровськ, пр. Пушкіна, 65 (кімн. 24).
 
Додаткова інформаціяз питань основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за телефоном: 36-69-58. Детальніше []

У міського голови Дніпропетровська все вийде: Степан Хмара розповів про свою зустріч з Борисом Філатовим
Четвер, 10 березня 2016, 13:38
alt
 
У рамках свого візиту до Дніпропетровська відомий український дисидент, політичний діяч Степан Хмара зустрівся з міським головою Борисом Філатовим.
 
Степан Хмара каже, у Дніпропетровську він не був вже давно, тому запрошення прийняв з радістю. З міським головою Борисом Філатовим вони говорили про проблеми КБ «Південне» і про те, чому у тимчасово окупованих територій країни немає іншого майбутнього, ніж з Україною.
 
На згадку про зустріч політики також обмінялися подарунками.

alt

 
Борис Філатов презентував Степану Хмарі унікальний альманах про Дніпропетровськ. «Є багато книг про Дніпропетровськ, та ця – унікальна. Вона розповідає про місто через людей. Через призму історій їхніх життів», - сказав Борис Філатов.
 
Ще один подарунок від міського голови – унікальний альбом фотографій «Україна: погляд з неба». Степан Хмара подарував міському голові книгу власного авторства – «Дорогою до мрії».
Борис Філатов показав також свої найцінніші трофеї – український прапор, речі, та частини бойових снарядів, які передали йому українські бійці з передової.

alt
 
«Я вірю, що ми вистоїмо все це. Але нам треба буде докласти дуже багато зусиль. У дніпропетровців велика сила волі. І у міського голови багато проблем. Та все вийде», - упевнений Степан Хмара.
Детальніше []

Сторінка 1 з 2