Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 09 березня 2016
Цього року у Дніпропетровську заплановано відремонтувати усі непрацюючі ліфти
Середа, 09 березня 2016, 18:13
   altОптимістичні прогнози щодо цьогорічних ремонтів ліфтів під час прямої телефонної лінії дав заступник міського голови Михайло Лисенко. Він повідомив, що міська влада докладатиме  максимум зусиль, щоб цього року відремонтувати майже всі 300 непрацюючих на сьогодні ліфтів.
    «Із загальної кількості непрацюючих ліфтів, близько 180 будуть відремонтовані капітальним ремонтом, решта – поточним. Міський бюджет іще не прийнято, але в його проекті закладається близько 100 мільйонів гривень на ремонт ліфтового господарства.  Зокрема, плануємо замінювати ліфти виробництва Угорщини, Німеччини та Нікопольського заводу, тобто, це ліфти, які вже зняті з виробництва і на них не виробляються запчастини та комплектуючі,  аналогів теж неможливо знайти. З цієї причини такі ліфти не працюють вже десятиліттями», - наголосив Михайло Лисенко.
     Він також зазначив, що в першу чергу ліфти ремонтуватимуться у будинках, мешканці яких створюють ОСББ, а також у будинках із мінімальної сумою заборгованості за користування ліфтом.  «Ремонтні роботи по тому чи іншому ліфту розпочнуться після того, як буде виконано проект, експертизу, тендер. На сьогодні проекти для ремонтів близько 60 ліфтів вже готові», - сказав заступник міського голови.  Він також додав, що за минулий рік вперше в історії  Дніпропетровська  відновлено роботу 400 ліфтів.
     Під час прямої телефонної лінії, керівники ліфтових організацій закликали мешканців розрахуватися з боргами і їх не накопичувати. На сьогодні дніпропетровці за послугу користування ліфтом заборгували близько 13 мільйонів гривень.
    Детальніше []

09.03.2016 Красногвардійський район. Інформація для мешканців.
Середа, 09 березня 2016, 17:07
За інформацією Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області з початку 2016 року в Україні при використанні газу в побуті сталося 14 нещасних випадків (випадків отруєння продуктами згоряння – 10, вибухів газоповітряної суміші – 4), постраждало 27 осіб, з них 19 осіб отруїлись чадним газом, 8 осіб отримали травми у наслідок вибуху.
         Основними причинами отруєння та травмування людей є неякісне прочищення та утримання у належному стані димових та вентиляційних каналів, перепланування житлових приміщень, самовільний монтаж побутових газових приладів, у наслідок наднормативного терміну експлуатації газових приладів, незадовільний стан газопроводів, які знаходяться у під’їздах багатоповерхових житлових будинків.
 
Шановні мешканці міста!
 
         Проявляйте обережність при користуванні газовими приладами:
-         не користуйтеся газовими водонагрівачами й опалювальними приладами при відсутності тяги й при зворотній тязі, це може привести до отруєння чадним газом;
-         не користуйтеся несправними газовими приладами;
-         не намагайтеся відремонтувати газові прилади самостійно;
-         не дозволяйте вмикати газові прилади дітям, а також особам, що не пройшли спеціального інструктажу;
-         не прикріплюйте до газових приладів та газопроводів сторонні предмети;
-         не вмикайте газові прилади при несправній автоматиці безпеки;
-         не залишайте без догляду запалені газові горілки! При раптовому затуханні полум’я негайно закрийте усі газові крани, добре провітріть приміщення;
-         зачиняйте кран на стійці перед плитою після кожного користування газом;
-         при виявленні запаху газу на вулиці, в під’їзді, підвалі чи інших місцях негайно повідомте аварійно-диспетчерську службу за телефоном 104!  Детальніше []

Творчо-пізнавальна гра «Медіа-квест»
Середа, 09 березня 2016, 16:21
10-11 березня на факультеті систем і засобів масової комунікації Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара (провулок Науковий, 13, корпус №9, 5 поверх) для учнів 9-11-х класів учбових закладів восьми районів Дніпропетровська відбудеться творчо-пізнавальна гра «Медіа-квест». Про це повідомили на самому факультеті
Проведення гри заплановано в два тури:
–   1 тур – 10 березня о 14.00 год.: командні змагання школярів Соборного (Жовтневого), Шевченківського (Бабушкінського), Центрального (Кіровського) та Чечелівського (Красногвардійського) районів.
–   2 тур – 11 березня о 14.00 год.: командні змагання  школярів Самарського, Індустріального, Амур-Нижньодніпровського та Новокодацького (Ленінського) районів міста.
У ході медіа-квесту, команди-учасники отримають маршрутні листи та відправляться по семи станціям. «Мандруючи» по факультету, учасники не тільки будуть брати участь у конкурсах, розв’язувати творчі завдання, а й матимуть можливість набути практичних навичок у сфері медіа справи, ознайомитися з навчальним та науковим потенціалом факультету, поспілкуватися зі студентами та викладачами ФСЗМК, перевірити власні здібності і набути творчого досвіду. За умовами медіа-квесту команда-учасник, яка швидше за всіх пройде маршрут та вдаліше справиться з конкурсами-завданнями, буде визначена переможцем.
     Під час проведення «Медіа-квесту» для педагогів, заступників директорів з виховної робити та всіх зацікавлених осіб буде організовано тренінг-нараду «Медіа-освіта в системі шкільного виховання».  Питання медіа грамотності та практики роботи шкільних прес-центрів будуть обговорені за участю професорсько-викладацького складу факультету.
      Телефон організаторів:
(093) 3907939 – Демченко Сергій Володимирович, професор, зав. кафедрою масової та міжнародної комунікації ФСЗМК;
(056) – 374-97-14 – деканат ФСЗМК
  Детальніше []

09.03.2016 Красногвардійський район. Інформація для мешканців.
Середа, 09 березня 2016, 16:08

Правила пожежної безпеки під час користування електроприладами.

            Немає більшої цінності на землі ніж людина. Її життя та здоров’я. І якщо на виробництві для захисту від небезпеки існує система охорони праці, то в побуті кожен повинен подбати про свою безпеку сам.
            Будь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з оголеними ділянками (з пошкодженою ізоляцією). При цьому проводи дуже нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.
            Надійні охоронці від короткого замикання – електрозапобіжники. Тому, якщо електрозапобіжники вийшли з ладу, їх необхідно замінити новими, заводськими, але ні в якому разі не робити саморобних вставок. Вони, у випадку підвищення в електромережі напруги чи короткого замикання, не розімкнуть електричне коло і не знеструмлять електромережу у квартирі.
            У приватному будинку слідкуйте щоб проводи зовнішньої електролінії були натягнуті і не торкалися один одного, а на вводі у приміщення взяті в ізоляційні трубки.
            Сучасний побут насичений різноманітними електроприладами, які в разі неправильної експлуатації, пошкодження, роботи в аварійних режимах здатні призвести до виникнення пожежі. Особливо це стосується приладів опалення приміщень.
            Необхідність ремонту побутових електроприладів вдома визначаєте ви самі. Правило тут одне: несправний прилад – експлуатувати небезпечно!
            Слід запам’ятати та виконувати основні вимоги пожежної безпеки:
-          шнури до електронагрівальних приладів, телевізорів, радіоприймачів і настільних ламп, а також штепсельні вилки і розетки повинні бути справні і виключно заводського виготовлення;
-          температура зовнішньої поверхні електроопалювальних приладів у найбільш нагрітому місці в нормальному режимі роботи не повинні перевищувати 85оС;
-          відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів має становити не менше 0,25 м.;
Не дозволяється:
-          застосовувати для опалення приміщення нестандартне (саморобне) електронагрівальне обладнання, або лампи розжарювання;
-          користуватися пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами, іншими електровиробами, а також лампами, скло яких має сліди затемнення або деформування;
-          експлуатувати кабелі та проводи з пошкодженою ізоляцією, або такою в процесі експлуатації втратила захисні властивості;
-          залишати без нагляду ввімкнені в електромережу нагрівальні прилади (праска, електроплитка, електричний чайник тощо);
-          використовувати побутові електронагрівальні прилади без негорючих підставок;
-          використовувати вимикачі, штепсельні розетки для підвішування одягу, інших предметів;
-          заклеювати електропроводку шпалерами або горючими тканинами.
Шановні громадяни! Дотримуйтесь правил пожежної безпеки в своїх домівках! У випадку пожежі негайно телефонуйте в пожежно-рятувальну службу за телефонним номером «101».
Пам’ятайте – виконання вимог норм та правил пожежної безпеки забезпечить попередження виникнення пожеж!  Детальніше []

У Всесвітній тиждень боротьби з глаукомою дніпропетровців запрошують перевірити зір
Середа, 09 березня 2016, 15:23
altПротягом цього тижня містяни можуть отримати консультації офтальмологів у міській лікарні  №8. Окрім того, перевірити внутрішньоочний тиск можна у кожному медичному закладі. Перевірятимуть тиск також і у торгівельних центрах. Зокрема, 10 березня з 10.00 до 15.00 у ТЦ «Славутич», а 12 березня – у той же час у ТЦ «Материк».
   Лікарі нагадують мешканцям міста, що глаукома – це хвороба, пов'язана з підвищеним внутрішньоочним  тиском, яка призводить до загибелі зорового нерва. Якщо не лікуватися, хвороба може призвести до абсолютної сліпоти. На ранніх стадіях глаукомапротікає майже без симптомів. Іноді у хворого виникає відчуття важкості в очах чи головний біль у лобно-скроневій області.  З часом у нього звужується поле зору, з'являється відчуття, ніби він  дивиться  в бінокль. Зазвичай, за допомогою до лікарів  люди звертаються, коли зір втрачено майже повністю. Щоб уникнути хвороб із зором, усім людям старше 40 років необхідно раз на рік відвідувати офтальмолога. Особливо уважними слід бути тим, хто хворіє на цукровий діабет, атеросклероз,  має спазми судин, або ендокринні патології. Таким людям  краще контролювати внутрішньоочний тиск починаючи з 30 років.
  Детальніше []

Пряма телефонна лінія на тему: «Про роботу ліфтового господарства міста»
Середа, 09 березня 2016, 15:00
   9 березня з 15.00 до 16.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Про роботу ліфтового господарства міста». На запитання мешканців відповідатиме заступник міського голови Михайло Лисенко. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   Детальніше []

Радник міського голови по справах національностей та зв’язкам з релігійними общинами Олег Ростовцев звернувся до релігійних громад
Середа, 09 березня 2016, 14:22
alt   Він зазначив, що рівні можливості для всіх національних організацій та конфесій розвивати у Дніпропетровську свої традиції та звичаї збагачуватимуть українську культуру. Про цей йшла мова під час прес-конференції.
   «Я хочу звернутися до представників національних об’єднань і груп з проханням розповісти про себе. Заявити, що вони існують. І ласкаво просимо до діалогу – круглих столів і конференцій. Ми будемо раді почути ваші пропозиції. Тому що перш за все Дніпропетровськ цінують за його розмаїття. І кожна група має право не просто жити, а й розвивати і показувати свою культуру», - зазначив Олег Ростовцев.
   Аби налагодити взаємодію, Олег Ростовців просить звертатися безпосередньо до нього за телефоном: (067) 442 27 01.
  Детальніше []

У Дніпропетровську створять єдиний майданчик взаємодії всіх релігійних громад
Середа, 09 березня 2016, 14:15
 
alt   У новій версії сайту міської ради будуть 2 розділи. Один буде присвячено міжнаціональному та мультиконфесійному життю Дніпропетровська. Тут можна буде знайти не лише довідкову інформацію про всі національні організації, а й отримати відповіді на всі питання, пов’язані з цим. Про це повідомив радник міського голови на громадських засадах по справах національностей та зв’язкам з релігійними общинами Олег Ростовцев під час своєї першої прес-конференції.
    На необхідності єдиної точки взаємодії міської влади та всіх національних груп і релігійних конфесій неодноразово наголошував міський голова Борис Філатов. Ця ідея також обговорювалася раніше під час круглих столів і міжнаціональних конференцій.
    «Для нас дуже важливо, аби Дніпропетровськ залишався містом, де представники всіх національностей і релігій почуватимуться вільно. Де вони зможуть розвивати свою культуру», - упевнений Олег Ростовцев.
Аби налагодити взаємодію, Олег Ростовців просить звертатися безпосередньо до нього за телефоном: (067) 442 27 01.
  Детальніше []

Радник міського голови по справах національностей та зв’язкам з релігійними общинами Олег Ростовцев розповів про перші кроки на посаді
Середа, 09 березня 2016, 14:10
alt   Олег Ростовцев підкреслив, що став до виконання обов’язків на громадських засадах. Він подякував міському голові Борису Філатову за пропозицію очолити цей напрямок роботи. Олег Ростовцев запевнив – зробить усе, аби Дніпропетровськ залишався зручним і комфортним містом для життя та розвитку всіх культур і релігій. Про це йшла мова під час його першої прес-конференції.
   Олег Ростовцев розповів, що хоче змінити ставлення до релігійних громад і національних меншин Дніпропетровська. Представникам різних конфесій і національностей він пропонує тримати тісний зв'язок між собою, не боятися говорити про себе та брати активну участь у соціальному та культурному житті Дніпропетровська.
«Усі етноси та релігійні групи, навіть найменші, повинні отримувати від міста всі необхідні сервіси. Їхня думка має враховуватися. Вони мають вийти в легітимне поле, а не лише знаходитися у своїх тісних колах», - повідомив Ростовцев.
    Перша задача, каже Ростовцев, визначити, скільки національних організацій мешкають у Дніпропетровську та запропонувати їм заявити про себе. Аби налагодити взаємодію, Олег Ростовців просить звертатися безпосередньо до нього за телефоном: (067) 442 27 01.
Радник міського голови по справах національностей та зв’язкам з релігійними общинами також обіцяє приділяти більше уваги національним святкуванням. Його пропозиція – запрошувати різні етнічні групи на урочистості один до одного. Це не лише можливість краще познайомитися, а й досвід для збагачення культур.
   Олег Ростовцев також пообіцяв усебічно сприяти вирішенню питання з поверненням мечеті мусульманській общині.
   Загалом, Олег Ростовцев певен, що культурно-релігійні питання повинні знову посісти оду з ключових ролей у суспільно-політичному житті. Як це зробити – про це вже завтра новопризначений радник міського голови говоритиме в Києві з Верховним Комісаром ОБСЄ у справах національних меншин.
  Детальніше []

Прес-конференція Олега Ростовцева
Середа, 09 березня 2016, 12:00
   9 березня о 12.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудетьсяперша прес-конференція Олега Ростовцева - радника міського голови на громадських засадах по справах національностей та зв’язкам  з релігійними общинами. Тема - "Міжнаціональна та міжконфесійна проблематика. Бачення міської влади пріоритетів співпраці" Детальніше []

Сторінка 1 з 2