Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Середа, 08 червня 2016
Борис Філатов взяв під контроль ситуацію зі школою художньої гімнастики «Спартак»
Середа, 08 червня 2016, 19:21

alt
Міський голова Дніпра Борис Філатов 8 червня зустрівся з батьківським комітетом та представниками школи художньої гімнастики "Спартак", вихованки якої сьогодні на мітингу вимагали врегулювати питання з приміщенням закладу.

Проблема полягає в тому, що будівля школи належить недержавній структурі – спортивному товариству «Україна». Тобто школа, яка є комунальним підприємством, розташовується в чужому приміщенні. Власник запропонував кабальні умови оренди – від 90 до 110 тис грн щомісяця. У той час, як інші школи схожого профілю сплачують максимум 5 тис грн на місяць.

Одразу після завершення сесії міськради очільник Дніпра запросив представників спортивного закладу і батьків вихованців до свого кабінету. Борис Філатов підкреслив, що ситуація вимагає принципового рішення.
«Якщо тут є чиясь майнова зацікавленість, а тим паче корупційна, то ситуацію розхитуватимуть і надалі. Наразі необхідно відпрацювати юридичні механізми: слід думати, як повертати будівлю в комунальну власність», - сказав Борис Філатов.

Наступну зустріч з батьківським комітетом і представниками школи мер призначив уже за десять днів. 

Зазначимо, що приміщення школи розташовується в центрі міста, на вул. Старокозацькій (Комсомольській), 52-г і є ласим шматком для бізнесменів.

Детальніше []

Міська рада Дніпра знаходиться в системі Prozorro, – Борис Філатов
Середа, 08 червня 2016, 18:10
 alt Дніпро працює з системою Prozorro відповідно до положення, ухваленого в 2015 році, нове положення діятиме з 1 серпня. Про це 8 червня в ході підсумкового брифінгу щодо 9-ї чергової сесії міськради повідомив мер Дніпра Борис Філатов. Наразі, за його словами, міська рада, зокрема й комунальні підприємства, використовують електронні закупівлі.
  Борис Філатов наголосив, що спекуляції навколо цього питання – лише політична еквілібристика.
  Як відомо, під час дев'ятої чергової сесії міської ради депутати намагалися ухвалити нове положення про застосування системи електронних закупівель товарів, робіт і послуг у Дніпровській мерії. Та думки депутатів щодо цього питання розділилися.
  «Нове положення мали ухвалити або з сьогоднішнього дня, або з 1 серпня. Я голосував за те, щоб воно діяло від сьогодні. Але ви бачили, що поправка, внесена Камілем Примаковим, не набрала достатньої кількості голосів. Тому положення вступило в силу, а діятиме з 1 серпня», – заявив Борис Філатов. 
   Зазначимо, що від положення 2015 року нове відрізняється тим, що закупівлі здійснюються міською радою тільки по товарам і послугам. В ході сесії пропонували ввести норму по товарам, послугам і роботам. Також у положенні минулого року не прописана процедура закупівель. Зокрема, кваліфікаційних вимог замовника до підрядника. У новому положенні скорочено процедуру допорогових послуг і товарів. Зокрема, товари та послуги – до 200 тис грн, роботи – до 1,5 млн грн. Разом з тим, на всіх електронних майданчиках України видно яких товарів, послуг і робіт потребує міськрада. Це підвищує конкуренцію серед постачальників і пришвидшує терміни надання товарів послуг. 
  Детальніше []

Пільги не враховуватимуться при призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги
Середа, 08 червня 2016, 16:19
altДана норма прописана у Постанові Кабінету Міністрів України №319, яка вносить зміни у порядок призначення субсидій на житлово-комунальні послуги. «Важлива зміна пролягає у тому, що ті люди, які мали право на пільгу при оплаті житлово-комунальних послуг, при зверненні на призначення субсидії, пільга не братиметься у розрахунок. При цьому для людини не відбувається жодних фінансових змін. Цей механізм лише спрощує механізм оплати комунальних послуг між управліннями праці та соцзахисту населення і підприємствами, які надають послуги», - пояснила під час прямої телефонної лінії заступник директора департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Сенаткіна.    
   Якщо людина на момент  звернення за призначенням субсидії не працювала, не навчалася, не перебувала у центрі зайнятості, то при розрахунку сукупного сімейного доходу братиметься два прожиткових мінімуми,  раніше брався один. На сьогодні прожитковий мінімум складає 1 тисяча 450 гривень. «Також відповідна норма стосується і підприємців. Зокрема, для підприємців, які відносяться до 1 категорії, при розрахунку сукупного сімейного доходу братиметься два прожиткових мінімуми, до 2 категорії – три прожиткових мінімуми, до 3 категорії – чотири», - повідомила заступник директора департаменту.
  За її словами, суттєвою зміною у призначенні субсидій є той факт, що у розрахунок тепер братиметься та кількість людей, яка вказана у договорі оренди житла, не дивлячись скільки осіб у ньому зареєстровано.  Це стосується тих, хто винаймає житло – вони теж мають право на субсидію. Незмінним залишається період призначення субсидій –  12 місяців з моменту звернення.
  По закінченню опалювального сезону ті зекономлені кошти, які залишились на особових рахунках отримувачів субсидій, будуть повернені до державного бюджету. Це стосується теплопостачальних організацій. «Для тих людей, які опалювали приватні будинки природним або скрапленим газом, то на їх особових рахунках, залишиться сума еквівалентна 100 кубічним метрам газу. Для тих, хто використовував для опалення електричні прилади, залишиться сума еквівалентна 150 кВт електроенергії», - зазначила Вікторія Сенаткіна. Вона додала, що на сьогодні єдиною перешкодою у призначенні субсидій на житлово-комунальні послуги, є придбання за останні 12 місяців будь-чого на суму понад 50 тисяч гривень.
  На сьогодні у місті субсидію отримують понад 86 тисяч родин.
  Детальніше []

Пряма телефонна лінія щодо нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги
Середа, 08 червня 2016, 15:00
 
    8 червня  з 15.00 до 16.00 у приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала)відбудеться пряма телефонна лінія проекту «Міська влада на прямому зв’язку» на тему: «Про нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги». На запитання мешканців відповідатиме директор департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова. Ставити запитання можна за телефоном 745-00-00.   
  Детальніше []

Депутати Дніпровської міськради позбавили Павла Лазаренка звання почесного громадянина міста
Середа, 08 червня 2016, 13:27
alt8 червня депутати міської ради Дніпра позбавили одіозного політика Павла Лазаренка звання почесного громадянина міста. За таке рішення проголосували 38 депутатів. Іншим своїм рішенням Дніпровська міська рада посмертно присвоїла таке звання колишньому головному режисерові місцевого театру опери та балету, народному артисту України Юрієві Чайці. За це проголосували 53 депутати міськради.  
Павла Лазаренка, який входить до десятки найкорумпованіших державних діячів світу, в сесійній залі назвали контраверсійною фігурою.
«Якщо він почесний громадянин, незрозуміло, хто ми», – сказав заступник міського голови Олександр Санжара.
Разом з тим за рішення про позбавлення Лазаренка звання почесного громадянина не голосували представники «Опозиційного блоку» і «Громадської сили», зазначив міський голова Борис Філатов на своїй сторінці в соцмережі. Детальніше []

Міськрада здешевила програму «Відкритий бюджет» до 1 млн грн, залучивши волонтерів
Середа, 08 червня 2016, 11:43
altВидатки на програму «Відкритий бюджет» становитимуть 1 млн грн, а не 10 млн, як планувалося спочатку. Про такі зміни повідомив депутат Артем Хмельников 8 червня, під час дев'ятої сесії міської ради Дніпра. Зменшити видатки вдасться завдяки залученню до програми на волонтерських засадах провідних ІТ-фахівців. Таке рішення під час сесії підтримали 39 депутатів. 
За словами Артема Хмельникова, практика співпраці з волонтерами була випробувана у Львові. Запровадити її в Дніпрі допомогла радник міністра інфраструктури України Яніка Мерило.

Нагадаємо, за створення інтерактивного інтернет-ресурсу, за допомогою якого можна буде відстежувати рух коштів міського бюджету Дніпра, депутати проголосували під час восьмої сесії міськради18 травня. Програма розрахована на 4 роки. Детальніше []

Патрульна поліція Дніпра отримає 5 млн грн з міського бюджету
Середа, 08 червня 2016, 11:06
altПід час дев'ятої чергової сесії міської ради Дніпра депутати підтримали рішення про виділення з міського бюджету 5 млн грн на підтримку патрульної поліції. За це проголосував 51 депутат. Кошти, зокрема, спрямують на покращення автопарку та ремонт приміщень.
Міський голова Борис Філатов підкреслив, що патрульна поліція стала надійною підтримкою для міської влади в боротьбі з незаконною торгівлею та незаконним захопленням паркувальних майданчиків.  
«У всьому світі територіальні громади допомагають поліції. Це не популізм і не розтрата. Це – рука допомоги», – сказав Борис Філатов.
Разом з тим керівник патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс заявив, що лише завдяки роботі водного патруля, який боротиметься з браконьєрством, бюджет міста може отримати до 5 млн грн.
Детальніше []

Депутати Дніпровської міськради пропонують запровадити мораторій на індексацію нормативної грошової оцінки земель
Середа, 08 червня 2016, 10:15

alt   Депутати міської ради Дніпра 8 червня, під час дев'ятої чергової сесії, підтримали звернення до Верховної Ради України з проханням тимчасово призупинити застосування коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель.
   За словами депутатів, це має прямий вплив на розмір орендної плати і земельного податку. За відповідне звернення проголосував 41 депутат.
   У документі депутати пропонують запровадити мораторій на індексацію нормативної грошової оцінки земель до 2018 року.
   На думку депутатів, це, зокрема, допоможе покращити бізнес-клімат у місті.

Детальніше []

Дев’ята чергова сесія Дніпропетровської міської ради VII скликання
Середа, 08 червня 2016, 10:00
8 червня о 10-00 за адресою: пр. Д. Яворницького, 75 (сесійна зала)  відбудеться дев’ята  чергова сесія Дніпропетровської міської ради VII скликання.
УВАГА!!!
Враховуючи обмежені можливості сесійної зали, вимоги санітарної  та пожежної безпеки, а також для забезпечення безпеки у роботі представникам ЗМІ, керуючись Регламентом Дніпропетровської міської ради VII скликання повідомляємо:
1.     Вхід до будівлі міської ради буде відбуватися тільки через центральний вхід;
2.     Реєстрація ЗМІ проходитиме з 9.00 до 9.45;
3.     При собі необхідно мати журналістське посвідчення завірене печаткою та підписом керівника ЗМІ;
4.     Знімальні групи телеканалів мають включати виключно дві особи- журналіст, оператор від кожного електронного ЗМІ;
5.     Робоча група від друкованих ЗМІ має включати виключно дві особи- журналіст, фотограф;
6.     Представники радіостанцій –по 1 особі;
7.     Представники сайтів – по 2 особи.
Перевірка документів співробітників ЗМІ цього дня буде проходити зліва від центрального входу у міськраду ( біля гардеробу).
 Робочі місця для висвітлення роботи сесії для представників ЗМІ визначені на балконах. Прохід до них  - по центральним сходам міськради. Перші 15 хвилин роботи сесії фотографи та оператори можуть проводити фото- та відеозйомку у сесійній залі.
Дякуємо за порозуміння!!!
 
  Детальніше []

Міськрада Дніпра не підтримала звернення до ВР з проханням повернути місту колишню назву
Середа, 08 червня 2016, 09:52
alt8 червня о 10.00 розпочалася 9-та чергова сесія Дніпровської міської ради під головуванням Бориса Філатова. У залі зареєструвалися 56 депутатів. На засіданні також присутній народний депутат Андрій Денисенко, керівники силових структур, представники громадськості і райрад.
Першим питанням на засіданні обговорили звернення депутатської групи "За Дніпропетровськ" до Верховної Ради України та міжнародних організацій - Європарламенту та Єврокомісії - з проханням скасувати перейменування міста.
Представник цієї групи Дмитро Безуглий зачитав депутатське звернення, в якому вказано, що перейменування міста є недоцільним і таким, що порушує конституційні права громадян. Відтак депутати вимагають скасувати постанову Верховної Ради за номером 3864 про перейменування міста.
Народні обранці наполягають на проведенні референдуму, щоб люди могли висловити свою думку щодо зміни назви міста.
Крім того, депутати нагадали одне одному, що повноваження вплинути на процес перейменування були в міськради минулого скликання, однак вона ними не скористалась. Звернення про повернення Дніпру старої назви не підтримали - воно набрало лише 27 голосів.
Разом з тим за звернення цієї ж депутатської групи до Верховної Ради з проханням не скасовувати свято 9 Травня проголосували 43 народні обранці. Детальніше []

Сторінка 1 з 2