Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
Субота, 08 квітня 2017
Звітній концерт творчих колективів Дніпровської дитячої музичної школи №7 ім. Леоніда Когана
Субота, 08 квітня 2017, 17:00
8 квітня о 17-00  в Дніпропетровській  філармонії ім. Л. Когана (вул. Воскресенська,6) відбудеться звітній концерт творчих колективів Дніпровської дитячої музичної школи №7 ім. Леоніда Когана. Детальніше []

Виступ артистів Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана в рамках проекту «Народна філармонія» програми Бориса Філатова «Культурна столиця»
Субота, 08 квітня 2017, 15:00
8 квітня о 15-00  в БК «Енергетик» (вул. Космонавта Волкова,11-А) відбудеться виступ артистів Дніпропетровської філармонії ім. Л. Когана в рамках проекту «Народна філармонія» програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Детальніше []

Гала-концерт та нагородження переможців ХI Всеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі
Субота, 08 квітня 2017, 14:30
8 квітня о 14-30 в Дніпропетровській академії музики ім. М. Глінки (вул. Ливарна,10) відбудеться гала-концерт та нагородження переможців ХIВсеукраїнського дитячо-юнацького конкурсу вокального мистецтва ім. Бориса Гмирі. Участь у заході візьме начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Увага! Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум) о 14-00. Детальніше []

Дніпряни вийшли на міську «Екотолоку»
Субота, 08 квітня 2017, 11:23
altСьогодні, 8 квітня, у Дніпрі проходять суботники. Одними з найбільших локацій акції «Екотолока» стали парк ім. Шевченка та Монастирський острів. Із самого ранку цю територію прибирають працівники Дніпровської міської ради та дві громадські організації – «Кожен спроможен» та «500-річчя реформації в Україні». 
 
«З настанням весни комунальні служби міста постійно прибирають територію Дніпра, проїжджу частину. Цьому приділяється достатньо уваги. А сьогодні проводиться акція «Екотолока» – загальноміський суботник, щоб ще раз привернути увагу містян до того, що чистота в місті залежить не від мера чи його заступників, а від них самих. Головне – не смітити, правильно поводитися з твердими побутовими відходами, не виносити їх на смітники та дбайливо ставитися до всього, щоб місто було чистим і охайним», – сказав заступник міського голови Михайло Лисенко. 
 
За словами заступника директора департаменту – начальника управління комунальної екології департаменту екологічної політики міської ради Ірини Козлової, суботники проходять у різних районах міста. Прибирають у парках, скверах, прибережних та зелених зонах, на прибудинкових територіях тощо. 
 
«Дуже приємно, що до акції приєдналося понад десяток громадських організацій та ініціативних груп. Спільними зусиллями міської влади та громадськості наведемо лад у нашому рідному Дніпрі. Та головне, щоб цей порядок зберігався. Тому закликаємо мешканців не смітити, йдучи на природу, брати з собою пакети для непотребу. Чистота залежить тільки від нас самих», – наголосила представниця мерії. 
 
«Від нашої організації у парку працює понад 50 людей. Щоб усім учасникам суботника було веселіше працювати, організували музичний супровід із діджеєм та ведучим. Прибираємо сміття, листя, фарбуємо лавочки, щоб парк засяяв чистотою і тут було приємно гуляти», – зазначила прес-секретар ГО « Кожен спроможен» Юлія Гутшабес. 
 
Працівниця департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Ганна Романовських розповіла, що при нагоді завжди бере участь у міських суботниках. «Прибирання після зими корисне не лише для довкілля, а й для людини, адже це – фізичне навантаження та ще й на свіжому повітрі. Тому із задоволенням долучилася до акції. Разом зі співробітниками наводимо лад у парку Шевченка. Головне - відчути і показати власну відповідальність за чистоту рідного міста», – зазначила Ганна.
alt


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Семінар з авторами проектів в рамках партиципаторного бюджетування щодо проведення їх рекламної кампанії
Субота, 08 квітня 2017, 10:00
  8 квітня о 10-00 у Центральній міській бібліотеці (вул.Воскресенська,23) відбудеться семінар з авторами проектів в рамках партиципаторного бюджетування щодо проведення їх рекламної кампанії.
Спікер: Юлія Павлюк -директор департаменту інноваційного розвитку
  Детальніше []

Масштабна акція «Екотолока»
Субота, 08 квітня 2017, 09:00
8 квітня о 9-00 у парку Шевченка  (збір о 8-30 біля пам’ятника В. Каруни) розпочнеться «Екотолока», участь у якій візьмуть працівники міської ради.
Спікери:
Михайло Лисенко- заступник міського голови;
Ірина Козлова - заступник директора департаменту – начальникуправління комунальної екології департаменту екологічної політики ДМР.
Увага! Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум) о 8-30.
 
Довідка:
У суботу, 8 квітня, в Дніпрі відбудеться масштабна акція «Екотолока», в рамках якої у різних куточках міста проведуть прибирання.
До заходу долучаться працівники міської ради – вони
наводитимуть лад на території парку ім. Шевченка та на Монастирському
острові.
«Цього року ми продовжуємо чудову традицію проведення міських
суботників. Мета цього заходу – привернути увагу містян до того, що слід
помічати тих, хто забруднює Дніпро, не смітити, брати з собою на природу
пакети для непотребу. Чистота в місті залежить, насамперед, від нас
самих. Крім того, триває місячник санітарної очистки. Тобто, це не
разова акція. Перед святами ми плануємо спільними зусиллями привести
місто до ладу», – зазначила  заступник директора департаменту – начальникуправління комунальної екології департаменту екологічної політики ІринаКозлова.
 До екотолоки вже приєдналося кілька громадських організацій міста та
ініціативних груп громадян. Прибирання також влаштують у парку 40-річчя
звільнення Дніпропетровська, на бульварі Слави, 18, на вулиці Щербаня,
6-А, на перехресті вулиць Столярної та Кадрової, у тупику маршруток
житлового масиву Північний, на проспекті Мазепи, 48, на вулиці
Калиновій, 41.
Долучитися до одного зі згаданих суботників може кожен. Усі вони
розпочнуться близько 9-00. Містяни, які хочуть провести прибирання у
своєму районі, можуть звернутися до департаменту екологічної політики за
телефоном: 745-26-69 для безкоштовної допомоги у вивезенні зібраного
сміття.
  Детальніше []