Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Вівторок, 07 червня 2016
Новини міста Дніпро у "Бліц факті" 07.06.16
Вівторок, 07 червня 2016, 21:41
alt
Сьогодні у "Бліц-Факті":
- Страшна аварія в центрі міста. Двоє загинули
- У лікарню імені Мечникова доставили волонтерів
- Робофест у місті: як це було

https://youtu.be/IBbi1hNI7I8 Детальніше []

Борис Філатов: Бюджет Дніпра отримає додатково 14 млн грн від розміщення депозитів в державному банку
Вівторок, 07 червня 2016, 17:37
altДніпровська мерія уклала договори на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитних рахунках «Укргазбанку». Відповідні документи 7 червня підписали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міської ради Володимир Міллер і директор обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Наталія Камінська. Відповідно до договорів, додатковий дохід до міського бюджету складатиме близько 14 млн грн за два місяці. Ці кошти спрямують на потреби Дніпра та підтримку міських програм.
За словами міського голови Бориса Філатова, раціональне розміщення коштів принесе місту та його мешканцям неабиякий зиск.
«Територіальна громада Дніпра отримала можливість за рахунок розміщення грошей у державному банку заробити додатково 14 млн грн», – сказав очільник міста.
Загалом було укладено 6 договорів та розміщено 600,0 млн грн на строк від 1 до 2 місяців.
За інформацією секретаря міськради В'ячеслава Мішалова, депозити є короткостроковими і кошти не обтяжуються тривалими зобов'язаннями.
Рішення розмістити вільні кошти, що належать територіальній громаді, на рахунках державних банків ухвалили вперше за останні три роки. До цього гроші розміщувалися на рахунку в казначействі. Великі суми лежали без руху, бо ж є господарський процес і освоїти їх в один момент неможливо.
Тому міський голова Борис Філатов вирішив провести відкритий публічний тендер між державними банками на розміщення вільних бюджетних коштів на їхніх депозитних рахунках. 
У тендері, що відбувся 11 травня цього року, взяли участь 3 банки. Це АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк» і АБ «Укргазбанк». За результатами тендеру переміг «Укргазбанк». Відсоток з розміщення склав 18,3%.

alt

  Детальніше []

Борис Філатов започаткував стипендію міського голови імені легендарного скрипаля Гаррі Логвіна
Вівторок, 07 червня 2016, 16:51
alt   Матеріальне заохочення за творчі досягнення та високі успіхи в навчанні отримуватимуть 5 найкращих учнів музичних шкіл та шкіл мистецтв міста. Сума стипендії, яку виплачуватимуть юним митцям протягом року, – 500 гривень щомісяця.
   Стипендія міського голови імені Гаррі Логвіна стала частиною програми Бориса Філатова «Дніпро – культурна столиця».
   «До 70-річчя від дня народження народного артиста України Гаррі Логвіна ми вирішили увічнити пам'ять нашого земляка. Це ще один, нехай і невеликий, крок у підтримці молодого покоління культурної еліти нашого міста», – сказав Борис Філатов.

  Матеріальне заохочення присуджуватимуть учням музичних шкіл, які навчаються за класом скрипки.
Довідка:
 Гаррі Логвін (1946-2001 рр.) – український скрипаль, народний артист України. Засновник і художній керівник оркестру «Пори року». Після смерті Гаррі Логвіна оркестр носить його ім'я. Детальніше []

Підписання договору на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету
Вівторок, 07 червня 2016, 16:00
     7 червня о 16.00 у приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала) відбудеться підписання договору на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Дніпра на депозитних рахунках з Дніпропетровською обласною дирекцією АБ «Укргазбанк». Захід відбудеться за участю міського голови Бориса Філатова.
    Договір підписуватимуть: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету міської ради  - Володимир Міллер та директор Дніпропетровської обласної дирекції  АБ «Укргазбанк» - Наталія Камінська.
  
   11 травня 2016 року у міській раді було проведено відкритий конкурс серед банківських установ міста на розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету м. Дніпра на депозитних рахунках. Конкурс проведено, відповідно до діючого законодавства серед банків, у яких держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу.
    Участь у конкурсі прийняли 3 банки: АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк» та  АБ «Укргазбанк». Переможцем визначено банк, який запропонував найвищу процентну ставку за депозитом – Дніпропетровську обласну дирекцію АБ «Укргазбанк».
    Всього буде укладено 6 договорів та розміщено 600,0 млн. грн. на строк від 1 до 2 місяців. Завдяки зазначеним заходам до міського бюджету м. Дніпропетровська додатково надійдуть кошти у сумі близько 14 млн. грн., які місто зможе направити на вирішення нагальних потреб в міському господарстві (благоустрою, житловому фонді, транспорту).
  Детальніше []

Борис Філатов перевірив, як ремонтують фасади будинків у Дніпрі
Вівторок, 07 червня 2016, 15:08
  altМіський голова Дніпра Борис Філатов особисто перевірив перебіг робіт з ремонту міжпанельних швів багатоповерхівок. Очільник міста навідався з інспекцією до будинків № 35 і № 65 на проспекті Миру. Загалом цього року такий ремонт чекає на 631 будівлю. Наразі міжпанельні шви оброблені на фасадах 128-ми багатоповерхівок.
 
   В ході інспекції Борис Філатов поспілкувався з місцевими мешканцями. Мер Дніпра наголосив, що схему робіт з ремонту фасадів покращуватимуть і надалі. Наразі в першу чергу реагують на скарги і прохання мешканців міста.
«Ситуація в місті із цим критична. Ми всі розуміємо, що це (розгерметизація швів. – Ред.) сприяє розвиткові грибка, призводить до серйозних енерговтрат. Тому було прийняте рішення в цьому році збільшити втричі обсяг фінансування цих робіт. З міського бюджету виділено 45 млн грн», – повідомив очільник Дніпра.

   На двох будинках проспекту Миру закриють по 600 метрів швів. Ринкова вартість одного погонного метра – 100 грн.
Борис Філатов підкреслив, що під час ремонту шви обробляються якісною бітумною мастикою від дніпровської фірми-виробника. Підрядники, що працюють на будинках, також місцеві. Міський голова впевнений – така практика є позитивним прикладом створення робочих місць і поліпшення бізнес-клімату в місті на Дніпрі.

  Загалом у місті ремонтом панельних швів займаються близько півсотні бригад. На ремонт фасаду одного будинку витрачається майже тиждень. За словами підрядників, працювати їм заважають хіба що погодні умови – дощ чи сильний поривчастий вітер.
Люди проведенням робіт задоволені. Пенсіонерка Марія Воробей ремонтниками не натішиться. А зустріти мера у власному подвір'ї жінка навіть не сподівалася.

 «Несподівано так. Я й не думала. Добре, що почали працювати. Нехай би так і далі було. Бо з цими стінами ми вже намучилися», – каже пенсіонерка.

alt

alt

alt

  Детальніше []

Майже впятеро більше грошей виділила міська влада Дніпра на оздоровлення дітей – 24,5 млн. грн
Вівторок, 07 червня 2016, 14:05
   altПро це під час прес-конференції 7 червня повідомила директор департаменту соціальної політики міської ради Лілія Ковальова. Вона зазначила, що цього року оздоровленням та відпочинком планується охопити 60% дітей міста шкільного віку, а саме  - 51 тисячу 150 осіб, з них понад 11 тисяч – це діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
   «У тому числі, це діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, один із батьків яких є учасником АТО, талановиті та обдаровані діти, також діти, які перебувають на диспансерному обліку та інші. Цього року з міського бюджету виділено значну суму коштів – 24, 5 млн. грн. Для порівняння у 2014 році місто на ці цілі виділяло 3,4 млн. грн., у 2015 – 5,1 млн. грн. Вже проведено торги на закупівлю путівок для дітей інвалідів і їх супроводжуючих до санаторіїв Новомосковська та Бердянська. На цьому тижні проводитимуться торги на закупівлю путівок для дітей-сиріт», - сказала Лілія Ковальова. Вона також пояснила, що батькам, які хочуть оздоровити своїх дітей, необхідно звернутися до районної ради за місцем мешкання з відповідною заявою.
   На сьогодні у місті за рахунок різних коштів вже оздоровлено 150 дітей у центрі соціальної реабілітації «Перлина Придніпров’я», 44 дитини – у  таборі «Молода Гвардія» та 45 дітей – у Хорватії.
  Окрім того, для відпочинку дітей у місті організовано роботу 160 пришкільних таборів і таборів при позашкільних закладах.
 «Такі табори з денним перебуванням працюватимуть у три зміни, зараз триває перша зміна, працюють 129 таборів. На харчування дітей у таких таборах з міського бюджету виділено 3 млн. грн. з розрахунку 50% батьківські кошти і 50% - кошти з міського бюджету», - додала директор департаменту.
  Також оздоровити своїх дітей батьки можуть і у таборі ім. В. Терешкової (ж/м Придніпровськ) у рамках соціального проекту ДМР за підтримки  міського голови Бориса Філатова «Діти Дніпра».  За словами координатора проекту  безкоштовного табору «Діти Дніпра» Юлії Пилипчак, табір розпочинає свою роботу з 20 червня. На сьогодні табір вже заповнено на 70%.
  «Табір працюватиме у 10 змін, тривалістю по 6 днів кожна. Дев’ять змін розраховані для дітей віком від 8 до 12 років, а останню 10 зміну вирішили зробити для підлітків від 13 до 15 років. Перебування дітей у таборі є повністю безкоштовним. На його роботу з міського бюджету виділено 4,8 млн. грн. Діти у нашому таборі повноцінно харчуватимуться, для них буде організовано змістовне дозвілля – протягом кожного дня зміни  працюватимуть різні розважальні, розвиваючі, спортивні зони. Зареєструвати свою дитину у наш табір можна за телефоном 067-550-06-70», - зазначила Юлія Пилипчак.
 
 
 
 
 
 
 
  Детальніше []

Прес-конференція щодо оздоровлення дітей
Вівторок, 07 червня 2016, 13:00
7 червня о 13-00 у будівлі міської ради (пр.  Д. Яворницького, 75,7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція директора департаменту соціальної політики міської ради Лілії Ковальової та Юлії Пилипчак – координатора проекту  безкоштовного табору «Діти Дніпра». Тема:  «Оздоровлення та відпочинок дітей 2016». Детальніше []

Міський голова Дніпра Борис Філатов проіспектує хід виконання робіт з поточного ремонту міжпанельних швів
Вівторок, 07 червня 2016, 12:30
7 червня о 12 -30 за адресою:  пр. Миру, 35  та пр. Миру ,65   міський голова Дніпра Борис Філатов проіспектує хід виконання  робіт з поточного ремонту міжпанельних швів.
УВАГА !
Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум)  об 11-30.
  Детальніше []