Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Головна
П'ятниця, 07 квітня 2017
У Дніпрі за підтримки Бориса Філатова відкрилась виставка митців Київської художньої школи
П'ятниця, 07 квітня 2017, 20:01
altУ п’ятницю, 7 квітня, у Дніпрі відкрилась виставка митців Київської художньої школи – Леоніда Берната, Олексія Малих  та Валерія Шкарупи. Експозиція представлена в Музеї українського живопису в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Трьох митців об’єднує техніка, в якій вони працюють, – левкас.

Валерій Шкарупа розповідає, що через особливість техніки процес створення однієї картини може займати 2-3 роки. «З грецької «левкас» – це білий ґрунт. Я працюю в цій техніці на полотні, це дозволяє мені реалізувати всі задуми, але за досить довгий час. У Дніпрі з виставкою вперше, але впевнений, що не востаннє, бо задумів досить багато», – розповів митець.

У дніпровському Музеї українського живопису сьогодні зібралося кілька десятків гостей, які прийшли познайомитись із творчістю митців Київської художньої школи.
«Перша думка, коли я увійшла до зали, була «Вау!». Мені дуже подобаються оригінальні та цікаві роботи митців. На мій погляд, дуже добре, що у нас, дніпрян, є можливість ознайомитися не лише з творчістю місцевих художників, а й що до нас запрошують митців з інших міст», – розповіла відвідувачка Галина.

Виставка працюватиме до 25 травня в Музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5-А, 2 поверх).

Довідка. Леонід Бернат представляє проект «Подорожня карта». Художник поєднує православні, радянські та казково-світські образи, балансує між елітними знаннями і живими враженнями від репродукцій у журналах.

Олексій Малих – майстер живопису та левкасу – представляє скульптурну серію «Ровер для Повітрулі», яка поєднує праслов’янський міф, забутий світ та таємничих істот.
Валерій Шкарупа привіз експозицію «Мангри». Художник говорить про філософію людського буття, емоційно й чуттєво ставить питання, ким ти вийдеш з мікрокосмосу мангрів і що зможеш дати іншим?
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Прем’єра вистави «Однокласники»
П'ятниця, 07 квітня 2017, 19:00
7 квітня о 19-00  в Дніпровському драматичному молодіжному театрі «Віримо!» (вул. Набережна Пероемоги,5) відбудеться прем’єра вистави «Однокласники». Детальніше []

Стартує третій сезон дніпровської "Ліги сміху»
П'ятниця, 07 квітня 2017, 18:00
7 квітня о 18-00 в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді ім. Макарова (просп.Гагаріна,26) стартує третій сезон дніпровської "Ліги сміху».

Довідка:

Команди змагатимуться за призовий фонд у 60 тис грн.Проект, який став однією з культурних візитівок міста, цьогоріч пройде в рамках програми мера Дніпра Бориса Філатова «Культурна столиця».«Дніпро є магнітом, який притягує команди не тільки з ближніх міст, а і з західної України. Ми є таким собі центром молодіжного студентського гумору», - зазначив керівник художньої ради при міському голові Григорій Гельфер. Протягом сезону 7 зіркових тренерів проекту проведуть до сезону 14 команд. Чемпіонів третього сезону визначать вже у грудні. Завдяки програмі мера Бориса Філатова «Культурна столиця» призовий фонд дніпровської «Ліги сміху» сягає 60 тис грн.Організатори головної гумористичної події Дніпра запевняють: новий сезон «Ліги сміху» буде ще більш захопливим і порадує глядачів новими обличчями. На Фестивалі очікують виступи близько 16 команд із різних куточків країни - від західноукраїнського Дрогобича до східного Рубіжного.«Пройшла ротація також членів журі. Фішка цього проекту – зіркові тренери. Вони достатньо авторитетні, не дивлячись на вік. І вони не просто судять, а працюють зі своїми командами», -зазначив  позаштатний радник міського голови з питань культури, головний редактор Ліги сміху Євген Гендін.Наймолодшою зірковою наставницею учасників «Ліги сміху» стане учасниця телевізійного сезону Аліна Кошарна.
' Детальніше []

Відкриття виставки художників київської школи
П'ятниця, 07 квітня 2017, 17:00
  7 квітня о 17-00 в музеї українського живопису (пл. Троїцька, 5 А) в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» відбудеться відкриттявиставки художників київської школи  Леоніда Берната, Олексія Малих, Валерія Шкарупи. Участь у заході візьме начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.
Довідка:
Леонід Бернат  -  представляє проект «Подорожня карта».  Художник, що змішує православні, радянські та казково-світські  образи.  Балансує між елітними знаннями і живими враженнями від репродукцій у журналах.  Олексій Малих - майстер живопису та левкасу  представляє  скульптурну серію «Ровер для Повітрулі». Праслов’янський міф, забутий світ, утаємничені істоти.
Валерій Шкарупа  - експозиція «Мангри».  Художник говорить про філософію людського буття.  Емоційно й  чуттєво ставить питання КИМ ти вийдеш з мікрокосмосу мангрів, і ЩО зможеш дати іншим?                       
 Акредитація за телефоном:   050 480 45 46 Детальніше []

Самарський район Дніпра відзначає 40-річчя: Борис Філатов привітав містян зі святом
П'ятниця, 07 квітня 2017, 16:31
alt7 квітня міський голова Дніпра Борис Філатов взяв участь в урочистостях з нагоди 40-річчя створення Самарського району. Керівник міста назвав його українським серцем міста та вручив найвидатнішим діячам району почесні нагороди.
 
До святкової дати у будинку культури «Енергетик» влаштували концерт і виставку в українському стилі. 
 
«У нашому місті зі славними традиціями Самарський район посідає особливе місце. Фактично, це українське серце Дніпра, центр козацького життя. З одного боку, цей район – наймолодший. А з іншого – мабуть, життя міста ще в давні часи починалося саме тут», – зазначив Борис Філатов. 
 
Керівник Дніпра також згадав про перебіг будівництва мереж водопостачання та водовідведення на житловому масиві Чаплі, які зводять вперше за 60 років. Після завершення робіт близько 3 тис. мешканців навколишніх будинків житломасиву та приватного сектора зможуть користуватися центральним водопостачанням і каналізацією.
 
Борис Філатов наголосив, що нині в Дніпрі влада нарешті взялася за проблеми віддалених районів. 
 
Довідка. Самарський район Дніпра був заснований 6 квітня 1977 року. До складу району входять, зокрема, житлові масиви Придніпровськ, Ігрень і Чаплі.
alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Урочистості з нагоди 40-річчя Самарського району
П'ятниця, 07 квітня 2017, 15:00
7 квітня о 15-00 в будинку культури «Енергетик» (вул. Космонавта Волкова,11-А) відбудуться урочистості з нагоди40-річчя Самарського району. Участь у заходах візьме міський голова Борис Філатов.
Увага ! Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум)  о 14-10.  Детальніше []

У Дніпрі створять Всеукраїнський реабілітаційно-відновний спортивний комплекс для людей з інвалідністю
П'ятниця, 07 квітня 2017, 14:17
alt7 квітня мер Дніпра Борис Філатов та Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновного спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Борис Філатов назвав цю подію історично важливою для Дніпра. 
 
«Це перший крок, після якого буде нарада з керівниками депутатських фракцій і груп, щоб на сесії міськради 12 квітня ухвалити рішення про початок проектування Національного паралімпійського центру в Дніпрі. Для міста та країни це має колосальне значення», – сказав Борис Філатов.
 
Угода між Дніпровською мерією та Національним комітетом спорту інвалідів України передбачає спільну роботу над створенням унікального реабілітаційно-відновного спортивного комплексу для людей з обмеженими можливостями. Він відповідатиме міжнародним стандартам і матиме адаптовану інфраструктуру. Центр допоможе розвинути паралімпійський рух і сприятиме фізичній реабілітації, зокрема, бійців АТО. Відомий колись на всю країну Національний паралімпійський центр знаходиться у нині окупованому місті Євпаторія. 
 
Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич відзначив надзвичайні зусилля Бориса Філатова у боротьбі за право Дніпра звести реабілітаційний центр на своїй території. 
 
«Наразі необхідне створення нової інституції, яка повинна продовжити систему двох міністерств (Міністерства соціальної політики та Міністерства молоді та спорту. – Ред.). Було багато пропозицій від мерів і очільників областей щодо створення нового центру. Після розгляду всіх хочу сказати, що політична воля мера Філатова була такою потужною, що було важко не пристати на його пропозицію», – сказав Валерій Сушкевич.
 
Наразі відомо, що реабілітаційно-відновний спортивний центр у Дніпрі планують будувати в районі Червоного Каменю. Тут на 30 гектарах зводитимуть реабілітаційний комплекс із двома басейнами, критим тиром і залами для занять усіма видами спорту. Кошти на це виділятимуть з держбюджету. Центром зможуть користуватися всі дніпряни, а також спортсмени з України та міжнародні делегації.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Зустріч міського голови Бориса Філатова з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю, президентом Національного комітету спорту інвалідів України Валерієм Сушкевичем
П'ятниця, 07 квітня 2017, 13:00
    7 квітня о 13-00 в приміщенні Дніпровської міської ради ( просп. Д. Яворницького, 7 поверх, біла зала) відбудеться зустріч міського голови Бориса Філатова з Уповноваженим Президента України з прав людей з інвалідністю, президентом Національного комітету спорту інвалідів України  Валерієм Сушкевичем. У ході зустрічі буде підписаний Меморандум щодо  створення в Дніпрі унікального реабілітаційно-відновлювального спортивного комплексу з адаптованою інфраструктурою для осіб з інвалідністю ( в тому числі учасників бойових дій у зоні АТО)  за міжнародними стандартами.
    Участь у заході також візьмуть : Наталія Федорович - заступник Міністра соціальної політики України; Дмитро Волик- головний архітектор міста, спортсмени-паралімпійці – чемпіони та призери чемпіонатів Європи, світу та Паралімпійських ігор. Детальніше []

Зміна руху електротранспорту на 10-11 квітня
П'ятниця, 07 квітня 2017, 12:53
altЗ 10 по 11 квітня 2017 року тролейбусні маршрути №№ 1, 5, 8 будуть здійснювати перевезення пасажирів тільки до 9:30, повідомляє КП «Дніпровський електротранспорт». Тимчасові зміни пов’язані з проведенням  дорожньо-ремонтних робіт проїзної частини проспекту Олександра Поля. Детальніше []

Борис Філатов взяв участь у першому Форумі випускників Дніпровського національного університету імені О. Гончара
П'ятниця, 07 квітня 2017, 11:50
alt7 квітня у Палаці студентів зібралися представники Асоціації випускників Дніпровського національного університету імені О. Гончара. Темою першого Форуму стало святкування прийдешнього 100-річчя вишу.

Міський голова Дніпра Борис Філатов наголосив: для нього університет – надважливий етап життя.

«Із університетом у мене пов'язане ціле життя. І наше основне завдання – гідно відзначити прийдешній 100-річний ювілей. Ми докладемо до цього всіх зусиль, починаючи від пошуків фінансування і процедури, як це можна зробити. Місто підставить плече університету», – заявив Борис Філатов.

На думку очільника Дніпра, заходи, присвячені відзначенню сотої річниці вишу, мають бути знаковими. Міський голова закликав учасників Форуму працювати системно та збиратися не рідше, ніж раз на місяць.

За століття свого існування Дніпровський національний університет підготував чималу кількість видатних випускників. Серед них багато українських можновладців, письменників і науковців. Почесне місце у цьому переліку посідає й випускник історичного та юридичного факультетів – мер Дніпра Борис Філатов.
alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

Сторінка 1 з 2