Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Неділя, Квіт 30


Ви тут: Головна
Понеділок, 07 березня 2016
У Дніпропетровську провели в останню путь Юрія Чайку
Понеділок, 07 березня 2016, 13:27
altПроститися з головним режисером театру опери та балету, народним артистомУкраїни Юрієм  Чайкою до його рідного театру прийшли сотні дніпропетровців.Серед них був і заступник міського голови Олександр Санжара, який особисто не був знайомим з Юрієм Вікторовичем, а, навпаки, - з його творчістю.
    «Зі смертю Юрія Чайки Дніпропетровськ зазнав непоправної втрати. Юрій Вікторович – режисер з великої літери. Своїм життям, роботою він довів, як досконало служив своєму рідному академічному театру опери та балету. Його вистави відвідував, але бути знайомим з ним особисто, на жаль, не довелося», - сказав заступник міського голови Олександр Санжара.
   Під час прощання з Юрієм Чайкою директор театру Олександр  Шароваров зазначив, що Юрій Вікторович досконало знав справу, якій присвятив своє життя– пропрацював у театрі опери та балету майже 40 років. «Свого часу він був директор театру, його художнім керівником. На жаль, останнім часом він багато хворів. Театр поніс величезну втрату, тому що Чайка – це епоха. З його смертю театр вже не буде таким, яким був, він буде іншим. Юрій Вікторович був лідером, ядром нашого театру», - наголосив Олександр Шароваров.
   Він також подякував усім, хто прийшов розділити біль втрати і додав, що останнє творіння, над яким у театрі працював Юрій Чайка була опера «Травіата». Його останньою волею було призначення свого  учня Олексія Догінова режисером цієї опери, він доробив цю працю і 15 квітня буде прем’єра опери. Звісно, вона буде присвячена Юрію Вікторовичу Чайці.
alt

alt

alt

alt

alt
 
  Детальніше []