Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Понеділок, 06 червня 2016
Новини Дніпропетровська у "Бліц факті" 06.06.16
Понеділок, 06 червня 2016, 20:40
alt
Сьогодні у «Бліц факті»:

- Екскурсія на базу полку Дніпро-1

Визначено переможців на двох міжміських маршрутах

- Регата для журналістів
https://youtu.be/MAj5V76Aj_s

Детальніше []

«Dnepr Triathlon Fest-2016» став наймасовішим за роки його проведення у Дніпрі
Понеділок, 06 червня 2016, 11:22
   alt Цими вихідними Дніпро приймав великий спортивний фестиваль з триатлону «DneprTriathlonFest-2016». На змагання з’їхалися близько 500 спортсменів і любителів цього виду спорту з різних куточків України і стали наймасовішими за роки їх проведення. Спортивне свято проходило два дні на Фестивальному причалі.
    «Цьогорічні змагання «DneprTriathlonFest-2016» організовано в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця України». Ми ретельно готувалися до цієї спортивної події, у тому числі водолази перевірили і очистили акваторію Дніпра, де пливуть спортсмени. Організовано чергування карет швидкої допомоги, якщо комусь стане зле, також для безпеки велогонку супроводжують машини поліції. Спортсменам подобається брати участь у цих змагання, вони залюбки приїжджають до Дніпра. Усім вдачі, а переможуть – найспритніші», - зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.
   Вікова категорія спортсменів широка, найстаршому  67 років – це отець Миколай, він учасник індивідуальної гонки серед любителів. Загалом усі спортсмени подолали 3 етапи: плавання, вело-дистанція, біг.
 Переможцями стали:
dnepr triathlon fest
04.05.2016            
  Чоловіки Жінки
  1м  1м 
Кубок України серед юнаків              
  Анзін Геннадій Марієвський Валентин Воронцов Віталій Заровна Олександра Бабіч Арина Павлова Олександра
  х х х х х х
Чемпіонат України з  паратриатлону            
5 клас Закревський Василь, гайд  - Король Роман          
4 клас Степаненко Володимир Шлапак Дмитро Бондаренко Олексій Колпакчи Аліса Кирпічьова Світлана Савченко Альона
             
1 клас Загороднєв Назар          
3 клас Аханкін Антон Назаренко Олег        
             
Індивідуальна гонка серед  любителів
вікова категорія Чоловіки Жінки
  1м  1м 
19-29 лет            
  Ткаченко Дмитро  0:57:53 Федосєєв Роман 0:59:02 Хадіко Олександр 0:59:50 Борисенко Катерина 1:19:49 Ларченко Наталія 1:25:58 Плишко Анжеліка 1:28:23
30-39 лет            
  Мазур Максим 1:00:02 Чалов Николай 1:02:02 Вечканов Константин 1:05:07 василевская наталья 1:11:33 солдатова ксения 1:22:28 полевая татьяна 1:25:08
             
40 -49 -лет            
  Райков Сергій 1:03:57 Пащина Олексій 1:07:08 Рябцев Володимир 1:08:48      
в категорії найнаполегливіші любителі в категорії 40-49 років клуб Сафарі Харьків  Поташев Олександр 1 08:48 Поливаний Валерій1:06:31        
50-59 років            
  Макогонов Юрій 1:05:37 Клименко Володимир 1:10:35 Муравський Леонід 1:11:03      
понад 60 лет            
  Малиновський Дмитро 1:21:06 Корнєєнков Олександр 1:38:10 Кузьменко Микола 2:09:22      
  Чоловіки Жінки
Чемпіонат України  з триатлону серед молоді та дорослих 1м  1м 
молодь Меньшиков Іван Ганзін Максим Костенко Сергій Соколова Марина Барановська Лілія Молчанець Валентина
дорослі (еліта) Сюткін Олексій Курочкін Сергій Сапунов Данило Москаленко Дар'я Рижих Інна Черненко Анастасія
             
05.06.2016            
             
             
Естафетна гонка серед любителів (триал) 1м       
Естафетна гонка серед любителів (триал) SOTA TEAM 1 (Дніпро) Дніпровські козаки (Дніпро) TriTime (Жовті води)      
естафети-мікст серед елити в рамках Чемпіонату України Житомир Київ Запоріжжя      

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


alt

alt

alt

alt

  Детальніше []

Соціологи оприлюднили дані щодо рівня підтримки міської влади Дніпра
Понеділок, 06 червня 2016, 10:34
  alt Дніпро входить до трійки лідерів за рівнем підтримки населенням мерів та міських рад. Про це свідчать дані соціологічного опитування, яке компанія Active Group провела в п'яти містах України. Відповідну інформацію на своїй сторінці в "Фейсбук" оприлюднив міський голова Дніпра Борис Філатов.
  Так, 44% городян підтримують Бориса Філатова на посаді міського голови. Чинна міська рада має 25% прихильників. 55% респондентів вважають нинішні тенденції розвитку міста правильними.
  У трійці міст-лідерів також Львів і Харків. Тут рівень довіри містян у різних категоріях коливається від 23 до 76 відсотків. Замикають п'ятірку міст, де проводилося опитування, Київ та Одеса. Тут найменший відсоток довіри складає 11%, найвищий - 47%.
  "Порівняйте, як дніпряни підтримують мера і міськраду. І це тоді, коли моя команда ще навіть не розігналася", -  зазначив Борис Філатов.
  Опитування проводилося з середини квітня до середини травня 2016 року. У кожному місті було опитано понад 1,5 тис респондентів. Дослідження репрезентативне за статтю та віком.
   Зазначимо, що соціологічна компанія Active Group має хорошу репутацію на ринку. На її опитуваннях ґрунтуються аналітичні дані багатьох досліджень.

alt

alt

  Детальніше []

Завдяки Борису Філатову медичні заклади Дніпра отримали понад 15 тис упаковок ліків від провідних виробників світу
Понеділок, 06 червня 2016, 10:04
altП'ять міжнародних фармацевтичних компаній надали гуманітарну допомогу медичним закладам Дніпра. «Гедеон Ріхтер», «Юніфарм», «Люпин лімітед», «Мега Лайфсайенсіз» і «Вьорваг Фарма» передали більше 15 тис упаковок різнопрофільних ліків. Загальна вартість медикаментів становить понад 3 млн грн. Завдяки домовленостям, укладеним міським головою Борисом Філатовим, уже найближчими днями ліки передадуть до центрів первинної медико-санітарної допомоги та міських лікарень.
«Для міста та його мешканців це дуже важливо. У першу чергу ліки отримають пацієнти з алергологічними захворюваннями, хворі на цукровий діабет, літні люди з групи соціального ризику, інваліди, ветерани та диспансерні хворі», - зазначила заступник міського голови Світлана Єпіфанцева.
Гуманітарну допомогу від провідних міжнародних фармацевтичних компаній Дніпру передав Благодійний Фонд «Фармварта».
Серед медикаментів – препарати для хворих на гіпертонічну хворобу, а також вітаміни групи Вітрум, антибіотики, контрацептивні препарати, протиспазматичні і протиалергічні пігулки. Міські амбулаторії отримають також протиалергічні очні та назальні краплі, таблетки для лікування ускладнень та поліпшення обміну речовин у хворих на цукровий діабет, а також вітаміни для них.
Нагадаємо, що наприкінці квітня місто також отримало велику гуманітарну допомогу. Тоді на прохання міського голови Бориса Філатова міжнародна фармацевтична компанія «Gedeon Richter» передала близько 10 тис упаковок брендових препаратів. З них близько 30% були ліками для гіпертоніків. Загальна вартість препаратів склала 1,2 млн грн.

alt

  Детальніше []