Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
П'ятниця, 03 березня 2017
Михайло Лисенко розповів про детальний графік перекриття Центрального мосту
П'ятниця, 03 березня 2017, 16:45
altНайближче перекриття Центрального мосту відбудеться вже цієї суботи. 4 березня, о 22.00, рух Центральним мостом в обидва боки буде повністю зупинений. Відновлять його вже о п’ятій годині ранку в понеділок, 6 березня. Про детальний графік перекриття руху через міст аж до остаточного закриття об’єкта на капітальний ремонт заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів під час прес-конференції 3 березня. 
 
За словами посадовця, наразі комунальники переходять до активної фази ремонтних робіт. 
 
«Проводитиметься демонтаж поздовжніх тросів контактної мережі, а також геодезична зйомка самої конструкції», – повідомив заступник мера. 
 
Ознайомитися зі змінами в русі автобусних маршрутів загального користування на час проведення робіт можна тут
 
Разом з тим, з 6 до 8 березня рух Центральним мостом буде дозволений у звичному режимі. З 22.00 8 березня і до п’ятої години ранку 9 березня міст знову буде перекритий в обидва боки.
 
«Виконуватимуться роботи з організації дорожнього руху, будуть відділені чотири смуги, встановлені дорожні знаки, конуси та огородження», – пояснив Михайло Лисенко. 
 
З 9 березня на Центральному мості будуть доступні по одній смузі руху в кожному напрямку. Їздити тут зможе тільки громадський транспорт, а також комунальна спецтехніка, карети «швидкої», пожежні машини та автомобілі поліції.
 
За таким графіком рух Центральним мостом здійснюватиметься до 1 червня. Після цього упродовж трьох літніх місяців споруда буде перекрита повністю. Пересуватися мостом зможуть лише пішоходи та велосипедисти.
alt
Детальніше []

Навчально-виховним комплексам Дніпра, які беруть участь у проекті «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах», вручили легкоатлетичні набори
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:58
   altТретього березня на базі НВК №139 були вручені легкоатлетичні набори чотирьом навчальним закладам міста, які беруть участь у соціальному проекті «Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах». Спортивний інвентар, крім НВК №139, отримали навчально-виховні комплекси №17, 69, 39.    
 
   Подарунки для цих закладів придбали за спонсорські кошти. Кількома тижнями раніше спеціальні легкоатлетичні набори, закуплені коштом міського бюджету, передали вісьмом міським школам, які беруть участь у проекті. Таким чином, усі заклади-учасники «Дитячої легкої атлетики за програмою IAAF у школах» отримали обіцяний інвентар.

    У церемонії вручення подарунків взяла участь президент Федерації легкої атлетики Дніпра Марина Філатова, яка є провайдером і куратором нового проекту.

   «Сьогодні всі 12 шкіл, які беруть участь у проекті дитячої легкої атлетики, мають набори зі спеціальним приладдям для занять цим видом спорту. Протягом березня у цих навчальних закладах діти на уроках фізкультури займатимуться легкою атлетикою за спеціальною програмою, використовуючи новий інвентар. З-поміж іншого така програма потребує й творчих навичок учителя фізкультури, щоб школярам було весело та цікаво. У квітні відбудуться внутрішні змагання у школах-учасниках, а в травні команди-переможці візьмуть участь у великому Чемпіонаті з дитячої легкої атлетики», – повідомила Марина Філатова.

   За словами президента Федерації легкої атлетики, головна мета проекту – здоров'я дітей, їхня активність, формування здорового способу життя. Тренери федерації – куратори проекту відвідуватимуть заняття у школах, спостерігатимуть за школярами й відбиратимуть найспритніших для занять легкою атлетикою на більш професійному рівні.

   Начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Марусов подякував спонсорам за спортивний інвентар і зазначив, що такі подарунки є дуже цінними для шкіл. «Сьогодні міська влада Дніпра багато робить для навчальних закладів, їхнього ремонту, оснащення, але, в той же час, наприклад, шкільні спортивні зали потребують оновлення матеріально-технічної бази. Тому такі яскраві легкоатлетичні набори – на часі, і школярі від них у захваті», – наголосив очільник управління освіти.

   Упродовж заходу НВК №139 презентував своїх юних спортсменів, серед яких – футболісти, гімнасти, черлідери, каратисти та інші. А під час вручення приладдя учні під керівництвом вчителів фізкультури продемонстрували, як займатимуться легкою атлетикою вже з новим інвентарем.

   Одинадцятикласниця Олександра Ткач радіє подарунку для школи і водночас сумує, що недовго ним користуватиметься, оскільки закінчує навчання. «Вважаю, що наша школа є спортивною. Минулого року виграли грант проекту «Здоровий Я». За ці кошти відремонтували спортивний зал. Зараз наш заклад бере участь у проекті дитячої легкої атлетики. Ми отримали нове гарне приладдя для занять цим видом спорту. Думаю, крім команд з футболу, волейболу, тенісу, буде сформована ще й потужна команда з легкої атлетики», – додала дівчина.
   Учитель фізкультури НВК №139 Ірина Пеня розповіла, що вона та її колеги пройшли спеціальний тренінг в рамках проекту дитячої легкої атлетики і ділитимуться з учнями своїми знаннями. «Приємно, що наш заклад став одним з небагатьох, які беруть участь у проекті, тому обіцяємо попрацювати на славу!» – наголосила педагог.

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt
Детальніше []

У Дніпрі може з'явитися енергоощадне вуличне освітлення
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:22
altЗаступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко 3 березня зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Темою обговорення стали перспективи бельгійських інвестицій у міські проекти та можливі сфери співпраці.

«Нам приємно, що Дніпро входить в орбіту інтересів Бельгії. І ми бачимо можливість співпраці та розвитку. Ваш візит для нас означає підтримку та прояв довіри, це дає впевненість, що наше місто близьке до стабільності», – зазначив Олександр Шикуленко.

Серед можливих напрямів співпраці: освітлення міста, електротранспорт та ІТ-технології. У всіх цих галузях Бельгія є передовою країною Європи і може своїм досвідом сприяти розвитку міста. «У Бельгії є багато фахівців, які можуть допомогти Дніпру розробити нову систему електротранспорту. Щодо ІТ-технологій, то в Україні вже представлено багато бельгійських компаній, які працюють в цій сфері», – зазначив Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс.

На зустрічі також був присутній представник компанії Schréder, яка виробляє енергоощадне вуличне освітлення. Він запропонував розробити проект повної заміни світильників у місті. «Це дасть Дніпру можливість економити на освітленні вулиць від 50% електроенергії. Виготовити нове обладнання ми можемо за півроку. Найближчим часом ми представимо мерії проект та розрахунки заміни вуличного освітлення міста», – зазначив менеджер проектів ТОВ «Шредер» Сергій Герц.
alt

alt

alt
Детальніше []

Прес-конференція на тему : " Щодо графіків перекриття Центрального мосту на найближчі два тижні. Зміни в русі автобусних маршрутів загального користування на час проведення робіт"
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:00
 3 березня о 15-00 в приміщенні міської ради ( просп. Д. Яворницького, 75, 7 поверх, біла зала)  відбудеться прес-конференція на тему : " Щодо графіків перекриття Центрального мосту на найближчі два тижні. Зміни  в русі автобусних маршрутів загального користування на час проведення робіт". Участь у прес-конференції візьме заступник міського голови Михайло Лисенко. Детальніше []

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Ґертом Антсу
П'ятниця, 03 березня 2017, 14:14
altТретього березня заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко провів зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні Ґертом Антсу. Під час зустрічі йшлося про систему освіти в Україні та Естонії та світові тенденції в цій галузі, культуру та історію двох країн. Також сторони обговорили проведення АТО в Україні та внесок Дніпра у захист незалежності держави.

«Історія наших країн в чомусь подібна. Ми беремо приклад з Естонії, адже нам бракує досвіду становлення держави. Те, що ваша країна зробила багато років тому, ми робимо тільки зараз», – сказав Олександр Шикуленко.

Крім того, заступник міського голови зазначив, що для Дніпра почесно приймати в себе Національний фінал змагань з усного рахунку Прангліміне-2017 міжнародного проекту «Міксіке в Україні», який відбудеться 4 березня. Його організовано в Дніпрі за участі Міністерства закордонних справ Естонії спільно з MIKSIKE Learning Folders (Естонія). Прангліміне – змагання з усного математичного обчислення в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке.

«Школярі зараз навчаються з калькуляторами, тому дуже важливо проводити такі змагання. Адже математика стає гімнастикою не розуму, а пальців», – зазначив Ґерт Антсу.
alt

alt

alt
Детальніше []

Зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом
П'ятниця, 03 березня 2017, 13:00
3 березня  об 13-00 в приміщенні міської ради ( просп. Д. Яворницького,75,7 поверх, біла зала) відбудеться зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Бельгія в Україні Люком Якобсом. Детальніше []

Вручення вчителям фізичної культури наборів спеціального інвентаря в рамках проекту «Дитяча легка атлетика по міжнародній програмі ІААF у школах»
П'ятниця, 03 березня 2017, 13:00
3 березня о 13-00 в НВК №139 (вул.Березинська,4,спортивна зала) в рамках проекту «Дитяча легка атлетика по міжнародній програмі ІААFу школах» відбудеться вручення  вчителям фізичної культури наборів спеціального інвентаря. Набори отримають представники НВК №139, НВК №17, НВК№69, НВК №39.Участь у заході візьмуть : начальник  управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Олександр Марусов, президент міської Федерації легкої атлетики, провайдер проекту Марина Філатова, народні депутати.
 
Довідка:
Три набори для занять школярів легкою атлетикою придбала компанія "Інтерпайп" та  стала спонсором першого етапу проекта. Ще один набір подарить школам компания "Атлетика Віва".
У проекті«Дитяча легка атлетика за програмою IAAF у школах»беруть участь поки 12 шкіл Дніпра. 8 навчальних закладів вже отримали спеціальні набори для занять легкою атлетикою 14 лютого-спортивний інвентар для цих шкіл-учасниць проекту придбаний коштом міського бюджету, для ще чотирьох – за спонсорські кошти.
Увага! Від’їзд представників ЗМІ від міської ради (шлагбаум) о 12-00. Детальніше []

Зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в України Ґертом Антсу
П'ятниця, 03 березня 2017, 11:30
3 березня  об 11-30 в приміщенні міської ради( просп. Д. Яворницького,75,7 поверх, біла зала) відбудеться зустріч заступника міського голови Олександра Шикуленка з Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в України Ґертом Антсу. Детальніше []