Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Четвер, 02 червня 2016
Дніпровська делегація в Берліні вивчала німецький досвід очищення води та облаштування ринків
Четвер, 02 червня 2016, 19:01
В ході третього дня офіційного візиту посадовців Дніпровської мерії до Берліна заступник міського голови Михайло Лисенко обговорив з керівниками підприємства «Вода Берліна» європейський досвід систем водоочищення. А директор департаменту споживчого ринку та сфери послуг міськради Руслан Мороз вивчав, чим відрізняються німецькі правила вуличної торгівлі від дніпровських практик.  

Підприємство «Вода Берліна» виконує ті самі функції, що й «Дніпроводоканал». Його сучасна інфраструктура дозволяє робити воду з-під крана повністю придатною для пиття. Відсутність необхідності додаткового фільтрування керівники «Води Берліна» демонструють на власному прикладі.

Воду на підприємстві не хлорують. Замість забороненого хлору використовують ультрафіолет. Він придатний для очищення не лише води, а й стоків після фільтрування. Тож у Шпрею, річку в східній частині Німеччини, вони потрапляють абсолютно чистими.

Крім того, «Вода Берліна» самостійно виробляє 57% електроенергії для власних потреб, спалюючи відходи, що залишилися після очищення води. Частина її йде на підігрів води, решта – на опалення підприємства.

За словами Михайла Лисенка, підприємство з очищення води повного циклу на 90% схоже на «Дніпроводоканал». Разом з тим, річний бюджет «Води Берліна» дорівнює річному бюджету Дніпра загалом. Так, 1 кубометр постачання та відведення води берлінцям коштує 4,6 євро. Та на чистоті тут не економлять, а заощаджувати воду містян привчають змалку.

Німецький досвід, який потрібен місту, – порядок у всьому. Берлінські ринки – мобільні, працюють 1-2 дні на тиждень. Після завершення їхньої роботи на вулицях чисто. Стаціонарні кіоски тут не зустрінеш. Стаціонарними можуть бути тільки крамниці, а для приготування їжі в пересувних кафе замість газових балонів використовують вуглини.

Нагадаємо, делегація Дніпровської міської ради перебуває з офіційним візитом в Берліні з 31 травня. Учора очільник міста відвідав виставку Metropolitan Solutions 2016, де провів перемовини зі світовими лідерами виробництва канатних доріг, та ознайомився з німецьким досвідом створення «розумного міста». Детальніше []

Заступник міського голови Світлана Єпіфанцева проінспектувала ремонт під’їзду в одному з будинків на ж/м Покровський
Четвер, 02 червня 2016, 15:40
   altЗа дорученням міського голови Бориса Філатова, його заступник Світлана Єпіфанцева перевірила хід виконання поточних ремонтів у житловому фонді міста, зокрема, вона проінспектували як ремонтують сходові клітини у під’їзді №4 будинку №3В, що на житловому масиві "Покровський" (Комунар). Такі ж роботи виконуються і у під’їзді №1. Зазначені ремонти за вказаними адресами плануються завершити за тиждень
   Світлана Єпіфанцева зазначила, що зважаючи на те, що міський бюджет був ухвалений у пізніші строки, відповідно і поточні ремонти у житлових будинках лише нещодавно розпочато. «Тому стоїть завдання працювати в інтенсивному графіку, щоб до кінця року завершити ремонти у житловому фонді, намічені на поточний рік. Щодо капітальних ремонтів, то їх планується розпочати у другій половині червня після проведення відповідних тендерів», - сказала заступник міського голови.
  Загалом цього року  планується виконати близько 3 тисяч ремонтів у житлових будинках міста. На ці цілі у міському бюджеті передбачено близько 500 мільйонів гривень.

alt

alt
 
 
 
  Детальніше []

Дніпропетровські спортсмени стали Чемпіонами та призерами Чемпіонату України серед спортсменів 1996 р. н. та молодших зі стрільби кульової
Четвер, 02 червня 2016, 14:52
    altУ змаганнях взяли участь 227 спортсменів з 15 областей України та м. Києва. В особистому та командному заліку вихованці Дніпропетровської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 привезли 20 медалей різного ґатунку. Чемпіонами та призерами стали спортсмени: Колохов Олександр, Кузниченко Олег, Нестеренко Владислав, Роздоба Олександра, Царенко Вікторія, Коваль Владислава
та Ликова Віолета. Переможці нагородженні грамотами та медалями Міністерства молоді та спорту України.
    Чемпіонат України серед спортсменів 1996 р.н. та молодших зі стрільби кульової проходив у Львові з 27 травня по 1 червня.


alt

  Детальніше []

У міській раді нагородили переможців спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації
Четвер, 02 червня 2016, 14:17
  alt Кубки переможцям вручив заступник міського голови Олександр Шикуленко. Він зазначив, що спартакіада проводилась по 14  видам спорту. У ній взяли участь понад 2,5 тисяч юнаків і дівчат – це вкотре підтверджує суть програми міського голови Бориса Філатова – «Дніпро – спортивна столиця України».
      Олександр Шикуленко подякував учасникам, керівникам навчальних закладів за участь у змаганнях, активну спортивну позицію. «У місті є багато дитячо-юнацьких спортивних шкіл, де діти професійно займаються тим чи іншим видом спорту. Разом із тим важливим є те, що у таких навчальних закладах як коледжі, технікуми спорт культивується на високому рівні. Велика заслуга у цьому керівників навчальних закладів. Тож нехай ваші перемоги будуть не останніми. Нових звершень вам як у навчанні, так і у спорті», - сказав заступник міського голови
    Він також повідомив, що міська влада як ніколи налаштована розвивати спортивну галузь міста. «З-поміж іншого цього року плануємо побудувати мінімум 9 спортивних полів, облаштувати близько 100 спортивних майданчиків по типу «Workout», закупити нових інвентар для наших спортивних шкіл», - додав Олександр Шикуленко.
    Спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за 2015-2016 навчальний рік проводились по таким видам  спорту: баскетбол, волейбол, легкоатлетичний крос, настільний теніс, плавання, футбол, бадмінтон, міська легкоатлетична естафета, військове багатоборство, гирьовий спорт, легка атлетика.       Навчальні заклади були розподілені на 2 підгрупи: 1 група – ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, які мають більше 500 осіб; 2 група – до 500 осіб.
     Зокрема, в першій групі призові місця розподілилися таким чином:
Дніпропетровський транспортно-економічний коледж – 1 місце;
Дніпропетровський монтажний технікум – 2 місце;
Дніпропетровський коледж транспортної інфраструктури – 3 місце.
    В другій групі:
Дніпропетровський коледж технологій та дизайну – 1 місце;
Дніпропетровський коледж електрифікації – 2 місце;
Дніпропетровський технологічний коледж – 3 місце.

alt

alt

alt

alt


  Детальніше []

Всеукраїнський форум «Успішні приклади соціалізації та вирішення проблем ВПО»
Четвер, 02 червня 2016, 14:00
2 червня о 14.00 на базі Національного центру  аерокосмічної освіти молоді ім. О.М.Макарова (вул. Телевізійна, 2а) проходитиме Всеукраїнський форум «Успішні приклади соціалізації та вирішення проблем ВПО».
Активні переселенці з Києва, Харкова, Вінниці, Львова поділяться досвідом у вирішенні питань землі, житла, отримання квартир і будинків, роботи, відкриття бізнесу для вимушених переселенців. Про перспективи роботи у цьому напрямку говоритимуть і представники міської влади. Захід відбудеться за участю радника міського голови, депутата міської ради Юлії Дмитрової.
  Детальніше []

Нагородження переможців спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації
Четвер, 02 червня 2016, 13:00
2 червня о 13.00 у приміщенні міської ради (просп. Д. Яворницького, 75, біла зала) відбудеться нагородження переможців спартакіади серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації за 2015-2016 навчальний рік. Про це повідомили в управлінні у справах молоді та спорту міської ради. Нагороджуватиме переможців заступник міського голови Олександр Шикуленко.
Змагання проводились по 14 видам спорту серед юнаків та дівчат з: баскетболу, волейболу, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, плавання, футболу, бадмінтону, міської легкоатлетичної естафети, військового багатоборства, гирьового спорту, легкої атлетики. Спартакіада проводились на спортивних майданчиках, спортивних залах, плавальних басейнах вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.  В спартакіаді міста серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації взяли участь понад 2500 студентів з 22 навчальних закладів міста.
 Навчальні заклади розподілені на 2 підгрупи: 1 група – ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, які мають більше 500 осіб; 2 група – до 500 осіб. Детальніше []

Цими вихідними у Дніпропетровську проходитимуть масштабні змагання з триатлону «Dnepr Triathlon Fest 2016»
Четвер, 02 червня 2016, 12:26
    altТрадиційно на початку літа Дніпропетровськ проводить змагання з триатлону. Цього року вони проходитимуть 4 та 5 червня в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця України».
  «Триатлон – цікавий, видовищний, і водночас з непростих  видів спорту, оскільки поєднує плавання; вело-етап і біг. Змагання проходитимуть на Набережній. Очікуємо понад 500 учасників, серед яких любителі, відомі професійні спортсмени, учасники Олімпійських ігор. Основні змагання проходитимуть в суботу, а в неділю – дитяча триатлонна Ліга та естафетна гонка серед любителів. Маршрут прокладений таким чином, що глядачі зможуть спостерігати весь хід змагань. Найкраще спортсменів буде видно з Фестивального причалу, тому запрошуємо мешканців і гостей міста стати глядачами яскравого спортивного свята з триатлону і насолодитися ходом змагань», - зазначив під час прес-конференції заступник міського голови Олександр Шикуленко.
   Голова міської федерації з триатлону Сергій Лисов повідомив, що спортсменам-професіоналам доведеться подолати  дистанцію загальною довжиною 51,5 км – 1,5 км плавання; 40 км вело-дистанції  і 10 км біг. «Загалом приємно відзначити гарну тенденцію розвитку триатлону в усьому світі, зокрема в країні і у Дніпропетровську. Такі змагання у нашому місті вже можна назвати традиційними і з кожним роком кількість учасників лише збільшується, вони залюбки приїздять до нашого міста. Програма спортивного свята достатньо насичена – за два дні проведемо 8 змагань -  це дитяча триатлонна ліга, любительська індивідуальна гонка, естафета тріал, Чемпіонат України на олімпійській дистанції серед еліти (Чемпіони Світу, Європи, учасники Олімпійських ігор), Кубок України серед юнаків», - додав Сергій Лисов.
 
 
 
  Детальніше []

У Дніпропетровську мешканці багатоповерхівок активно створюють об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
Четвер, 02 червня 2016, 12:20
   altНа сьогодні по місту створено 680 ОСББ. В процесі -  знаходяться ще близько 200. Про це під час прямої телефонної лінії повідомив директор департаменту житлового господарства міської ради Владислав Грицай. «Законом дано строк до 1 липня поточного року мешканцям будинків комунальної власності створити ОСББ. При цьому це не означає, що якщо до цього терміну вони не встигнуть цього зробити, то вже не вдасться організувати такий орган управління будинком. Зараз у нашому департаменті спостерігається ажіотаж з цього приводу, але хочу заспокоїти мешканців, щоб вони не панікували – створювати ОСББ вони можуть і після 1 липня», - сказав Владислав Грицай.
   Він пояснив, що комунальні житлово-експлуатаційні підприємства (КЖЕПи) поки що залишаються, одразу після 1 липня вони їх не ліквідують, тому містяни можуть не переживати, що їх будинки не будуть обслуговувати, якщо ще не створено ОСББ. «На сьогодні є різні законодавчі ініціативи, наприклад, подовжити строк реформи у житловій галузі. Якщо ж відповідних рішень все ж таки не буде прийнято, то вже міська рада вирішить коли  проводити конкурс на визначення управляючих компаній для обслуговування будинків комунальної власності, де люди не забажали створювати ОСББ», - сказав директор департаменту.
   Він також додав, що при департаменті створено спеціальне управління, яке допомагає мешканцям створюватиме ОСББ. Звернувшись за адресою: вул. Воскресенська (Леніна), 16 можна отримати профільну консультацію спеціалістів, відповідну літературу тощо.
  Детальніше []

Прес-конференція щодо свята спорту «DneprTriathlonFest 2016»
Четвер, 02 червня 2016, 10:00
2 червня о 10-00  у будівлі міської ради (пр. Д. Яворницького, 75,7 поверх, біла зала) відбудеться прес-конференція заступника міського голови Олександра Шикуленка з приводу проведення у Дніпропетровську свята спорту «DneprTriathlonFest 2016». Участь у прес-конференції візьме також голова федерації м. Дніпропетровська  з триатлону Лисов Сергій. Детальніше []

Громадянська панахида за загиблим солдатом Олександром Шапошником
Четвер, 02 червня 2016, 10:00
2 червня  о 10-00 біля  ДК «Машинобудівників» ( вул. Д. Калнишевського, 27-К ) відбудеться громадянська панахида за загиблим солдатом Олександром Шапошником.
Довідка:
Шапошник Олександр Леонідович, 1970 року народженя, загинув 29 травня 2016 року від осколкового поранення внаслідок мінометного обстрілу біля селища Гнутове Волноваського району Донецької області. Буде захоронений на кладовищі смт Самарівка. Детальніше []

Сторінка 1 з 2