Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Головна
Вівторок, 01 березня 2016
2 березня о 10.00 у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради (пр. Д. Яворницького, 75а, зала засідань) підведуть підсумки роботи за рік. Підсумкова колегія відбудеться за участю міського голови.
Вівторок, 01 березня 2016, 18:48

2 березня о 10.00 у департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради (пр. Д. Яворницького, 75а, зала засідань) підведуть підсумки роботи за рік. Підсумкова колегія відбудеться за участю міського голови. Борис Філатов представить провідним фахівцям медичної сфери Дніпропетровська профільного заступника міського голова Олексія Григорука та голову постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Євгенію Дитятковську.

Колегія відбудеться за участю головних лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги, завідувачів амбулаторій та фахівців департаменту. Учасники підведуть підсумки роботи за 2015 рік та обсудять, як поліпшити стан здоров’я населення Дніпропетровська.
До уваги журналістів !!!

О 9.45 у холі зали засідань відбудеться підхід до преси Олексія Григорука та Євгенії Дитятковської.

Детальніше []

Категорія пільговиків при влаштуванні дітей до дошкільного навчального закладу збільшена – розпорядження міського голови
Вівторок, 01 березня 2016, 17:09
  altМіський голова Борис Філатов розпорядився  розширити категорію пільговиків при влаштуванні дітей до дошкільних навчальних закладів Дніпропетровська.Раніше пільгами користувалися діти, які постраждали внаслідок ЧАЕС, діти військовослужбовців та військовослужбовців військових прокуратур.
   Тепер до них приєднується ще ряд категорій:
- діти-інваліди, які не мають протипоказань для перебування у дошкільних навчальних закладах;
- діти, які перебувають під опікою у прийомних сім’ях;
- діти, одиноких батьків (виключно вдів та вдівців);
- діти, які прибули із АР Крим та Сходу;
- діти працівників дошкільних навчальних закладів, у разі якщо ті виходять на роботу.
  Такі нововведення міський голова Дніпропетровська Борис Філатов затвердив наказом від 15 лютого поточного року. 
  Заради прозорості та рівності  у місті продовжує свою роботу система електронної реєстрації. Її у цьому році принципово необхідно пройти, аби влаштувати дитину до дитячого садка. Батьки можуть самостійно подати заявки на сайті reg.isuo.org, або звернутися до районного відділу освіти. Там  допоможуть правильно оформити електронну заявку.
  Для цього необхідно надати наступні відомості про дитину: прізвище, ім’я, по-батькові, вказати дату народження, серію та номер свідоцтва про народження, місце реєстрації, інформацію про пільгову категорію (якщо така є) та навчальний заклад, який має відвідувати дитина.
  «У загальному доступі персональні дані дитини не публікуються. Відкритими є лише номер заявки та  час її подання», - коментує методист науково-методичного центру управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Олена Кисільова.  Групи починають формуватися вже на початку весни, але протягом року вони можуть доукомплектовуватися рішенням завідуючого дошкільним навчальним закладом.
Реєструвати дитину можна вже у перші місяці життя. За даними на 2016 рік у місті вже зареєстровано 12 611 дітей на влаштування до дошкільних навчальних закладів.
 
  Детальніше []

Коли у Дніпропетровська буде новий бюджет
Вівторок, 01 березня 2016, 14:49
 alt
Перший заступник міського голови Дмитро Погребов наголосив, що місто може почати жити за новим фінансовим документом вже у другому кварталі 2016 року. Про це він повідомив під час традиційної прес-конференції.
«У нас не так багато часу, аби нарешті узгодити всі позиції фінансового документу. Та нам це вдасться», - упевнений Дмитро Погребов.
Він також зазначив, що наразі місто в повному обсязі фінансує всі захищені статті видатків. Єдині обмеження, які вводить 1/12 бюджету, стосуються роботи спеціального фонду. З цього фонду  виділяються кошти на капітальні проекти, зокрема такі, що стосуються будівництва.
Разом з тим, за словами Дмитра Погребова, більшість з таких робіт проводиться влітку. Тож, за умови своєчасного прийняття бюджету, всі великі інфраструктурні проекти будуть профінансовані. Детальніше []

Дмитро Погребов прокоментував основні рішення вчорашньої сесії міськради
Вівторок, 01 березня 2016, 14:44
altПерший заступник міського голови зазначив, що швидке і плідне голосування стало можливим завдяки ретельній підготовці проектів. Прийнятий регламент він назвав основою ефективної роботи муніципалітету. Дмитро Погребов також висловив сподівання, що коаліційна більшість, яку вдалося створити зусиллями міського голови Бориса Філатова, збільшуватиметься. Про це йшла мова в ході традиційної прес-конференції Дмитра Погребова.
«Регламент – це устав, за яким живе місто. Це принципово новий документ, який зробить роботу міської ради плідною. Його відображенням стане також нова структура. Її буде презентовано найближчим часом», - розповів Дмитро Погребов.
36 голосів демократичної «промерської» коаліції Погребов назвав роботоспроможною кількістю. Разом з тим він висловив сподівання, що демократична більшість найближчим часом поповнить свої лави. Таку тенденцію він вважає правильною і перспективною для представників різних політичних сил, які хочуть об’єднати зусилля і працювати на благо Дніпропетровська.
Наразі коаліційна більшість складається з 36 депутатів від «УКРОПу», «Самопомочі», «Опозиційного блоку – Дніпропетровськ» та одного представника від БПП «Солідарність».
Нагадаємо, під час вчорашньої сесії міської ради депутати проголосували за новий регламент, склад лічильної комісії, депутатські комісії, склад виконкому, затвердили заступників міського голови, а також достроково припинили повноваження вже колишнього секретаря Загіда Краснова.
  Детальніше []

Чи буде новий склад виконкому працездатним
Вівторок, 01 березня 2016, 14:40
altТі, хто увійшли до нового складу виконкому міської ради – професіонали своєї справи. На цьому наголосив перший заступник міського голови Дмитро Погребов під час традиційної прес-конференції.
«Це той склад, який нарешті дозволить виконавчій владі працювати ефективно. Минулий склад був зібранням «чиїхось» людей. І його надмірна кількість лише зважала виконкому працювати», - сказав Погребов.
Нагадаємо, під час вчорашньої сесії міської ради депутати одностайно проголосували за новий склад виконкому. До нього увійшли 9 людей. Це міський голова Борис Філатов, а також Світлана Єпіфанцева, Сергій Федоров, Сергій Школьник, Вадим Єсауленко, Павло Безуглий, Олександр Литвин і Андрій Толстих. Ще одне місце - вакантне для секретаря міськради. Детальніше []

Дмитро Погребов розповів про приємні несподіванки від ЄБРР і назвав переваги нової структури міськради
Вівторок, 01 березня 2016, 14:31
altПроект нової структури міської ради буде представлений на розсуд дніпропетровців уже у найближчий час. Перед цим документ презентують перед депутатами. Перший заступник міського голови Дмитро Погребов каже, тепер презентувати проект є перед ким. Адже після вчорашньої сесії у міськраді нарешті сформована конструктивна більшість. Які переваги матиме нова структура, чи виграють від цього містяни та яку несподіванку Дніпропетровськ отримав від ЄБРР – про це Дмитро Погребов розповів у ході традиційної прес-конференції.
Дмитро Погребов розповів, що Європейський банк реконструкції та розвитку замовив міжнародній консалтинговій компанії PricewaterhouseCoopers дослідження фінансових і структурних питань Дніпропетровська. Міжнародні фахівці опрацювали всі тенденції та зміни у різних галузях міста за 4 роки – з 2011 по 2015  р.
«Це дослідження було не з дешевих. Скоріш за все, для цього були використані грантові кошти. І це дослідження – ніби подарунок для нас. Рекомендації PricewaterhouseCoopers такі, що місто платоспроможне і цілком може собі дозволити кредити», - сказав Погребов.
Перший заступник міського голови підкреслив, що результати дослідження консалтингової компанії у галузі розвитку Дніпропетровська співпадають з баченням команди Бориса Філатова на 90%.
Як неодноразово зазначав Дмитро Погребов, стара структура, за якою і досі працює муніципалітет, - складна і не піддається контролю. Саме через це багато закордонних інвесторів не хочуть ризикувати, вкладаючи сюди свої інвестиції.
Для того, аби докорінно змінити цю думку, у новій структурі кількість розпорядників коштів різко скоротиться – з 19 до 7 підприємств, а кількість робітників скоротиться на 30%. Ще одна важлива деталь – централізований контроль. Він необхідний для того, аби позбавити недобросовісних чиновників проводити тіньові оборудки з коштами дніпропетровців. Детальніше []

Метрополітену – бути: Дмитро Погребов розповів, хто вирішив долю дніпропетровської підземки
Вівторок, 01 березня 2016, 14:11
alt
 
Перший заступник міського голови зазначив, що сумніви щодо добудови метро, які озвучувалися раніше, мали під собою підстави. Та думка мешканців міста переломила ситуацію. За словами Дмитра Погребова соціологія свідчить, що більшість дніпропетровців виступили за продовження будівництва. Розпочати роботи у шахтах підземки планують до кінця весни цього року. Про це він повідомив під час традиційної прес-конференції.
 
«Ми будемо добудовувати метро. Бо цього вимагають люди. А ми працюємо для них. Вони нас обирали для цього. Крім того, зараз усі перепони, які до цього вважалися нездоланними, майже вирішено», - повідомив перший заступник міського голови Дмитро Погребов.
Погребов розповів, що попри намагання опонентів «викрутити» його слова, він навмисно публічно говорив при свої сумніви стосовно доцільності розбудови підземки.
 
«Кажучи про сумніви, ми хотіли підштовхнути учасників цього процесу ще раз подумати і прийняти остаточно рішення», - зазначив Дмитро Погребов.
 
Він також розповів, що у банків-кредиторів також були сумніви щодо компетентності генпідрядника. Нагадаємо, у грудні ним стала турецька компанія Limak Ins SanVetic AS. Шляхом перемовин була узгоджена фінансова гарантія у 29 млн євро.
 
«99% питання вже вирішено. В усній формі сторони підтвердили свою готовність працювати. Ми очікуємо, що вже за тиждень домовленості буде оформлено на папері», - додав перший заступник мера.
Детальніше []

Дніпропетровська команда міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву перемогла у чемпіонаті з тхеквондо
Вівторок, 01 березня 2016, 12:35
alt      Друге місце посіла команда Київської області, третє-київська команда дитячо-юнацької спортивної школи «Школа спорта» , четверте – команда спортивного клубу «Барс» із Дніпропетровська, завершила список лідерів – збірна команда Запоріжжя. Загалом до змагань долучилось 27 команд, близько 500 учасників із різних  міст України. Боролися за перемогу діти від 7 років та дорослі, кожні змагались у своїх вагових та вікових категоріях. Змагання проходили цими вихідними у спортивному комплексі «Метеор». Переможці отримали кубки, медалі, грамоти та грошові винагороди. Привітав учасників змагань радник міського голови з питань розвитку спортивної галузі Владислав Тітарев. «Надзвичайно приємно бачити стільки юних спортсменів. Впевнений, що їхні спортивні досягнення сьогодні стануть основою великих перемог у майбутньому. Наша задача зараз - підтримати їх, допомогти максимально розкрити свої здібності. І міська влада докладатиме до цього максимум зусиль»,- зазначив радник міського голови.
    В рамках чемпіонату також відбулись змагання серед спортсменів з порушенням слуху. До змагань долучився 21 дорослий спортсмен. У ваговій категорії 58 кілограмів переміг Вадим Боярин із Полтавщини,  у категорії 68 кілограмів кращим став дніпропетровець Іван Жадан,  у категорії 80 кілограмів – спортсмен Олексій Сідов із Києва. Серед жінок у категорій 57 кілограмів кращою стала Юлія Павленко із Миколаєва.
   Турнір з тхеквондо пам'ятізасновника та першого президента федерації з тхеквондо  ВТФ України Ігоря Петренка  проходить у Дніпропетровську 17 раз.

alt

alt

alt
Детальніше []

У Дніпропетровську запрацювало нове відділення КП «Ритуальна служба»
Вівторок, 01 березня 2016, 12:00
     alt  Для зручності мешканців у центральній частині міста запрацювало нове відділення комунального підприємства «Ритуальна служба» по вул. Князя Володимира Великого, 15а по колишній вул. Плеханова. Це вже третє відділення КП «Ритуальна служба». Два раніше відкритих працюють за адресами: вул. Полігонна (Погребняка), 18-б та просп. Петра Калнишевського (вул. Косіора), 31.
      «Нове відділення розміщено у самому центрі міста, його достатньо легко знайти. Тут родичі померлих можуть замовити усі відповідні послуги з організації поховань: копання могили, послуга з транспортування (катафалк), труна, ритуальна атрибутика тощо. Мінімальна вартість послуг складає близько 1 тисячі 300 гривень – це так звані соціальні поховання. Це достатньо помірна ціна у порівнянні з цінами приватних фірм, які надають такі ж послуги. Якщо ж замовник, наприклад, замовляє труну за вищою ціною, то й загальна сума відповідно зростає», - зазначив Валерій Литвиненко.
      При цьому він наголосив, що право на офіційне захоронення у місті померлих громадян має виключно комунальне підприємство «Ритуальна служба», відповідні приватні структури мають право лише продавати атрибутику (гроби, вінки тощо). «Тобто, лише наше підприємство реєструє захоронення.Часто зустрічаються так звані нерадиві приватні фірми, які не лише продають свою продукцію, часто за завищеними цінами, а й незаконно ховають людей на вже закритих цвинтарях, де це робити заборонено. Такі, як правило, «одноденні» фірми не видають ніяких квитанцій, чеків, які б підтверджували факт надання тих чи інших послуг. Про такі випадки ми повідомляємо правоохоронні органи», - сказав директор КП «Ритуальна служба».
     Він також додав, що зараз підприємство разом з керівництвом міста працює над тим, щоб у кожному відділенні «Ритуальної служби» працювали представники РАГСів, які б на місці видавали свідоцтва про смерть.
    Служба комунального підприємства «Ритуальна служба» працює цілодобово за номер телефону 067-112-03-03.
    На балансі КП «Ритуальна служба» 24 кладовища, з них 16 є закритими, 5 – частково закритими (відбувається захоронення у місцях сімейного захоронення, а також підзахоронення померлих  в існуючих могилах з дозволу користувачів місць захоронень) та 3 відкритих кладовища – це Краснопільське, Ново-Ігренське та Діївка, повідомляють на самому підприємстві.
  Детальніше []

Традиційна прес-конференція в.о. першого заступника міського голови Дмитра Погребова
Вівторок, 01 березня 2016, 12:00
   1 березня о 12.00 у приміщенні Дніпропетровської міської ради (просп. Дмитра Яворницького, 75, біла зала) відбудеться традиційна прес-конференція першого заступника міського голови Дмитра Погребова на тему:«Коли у Дніпропетровську розпочнуть будувати метро:домовленості з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та Європейським інвестиційним банком». Детальніше []

Сторінка 1 з 2