Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Середа, Квіт 26


Ви тут: Новини Борис Філатов: У 2017 році близько 15 тис. студентів отримають муніципальні картки для оплати проїзду та користування електронними сервісами

Борис Філатов: У 2017 році близько 15 тис. студентів отримають муніципальні картки для оплати проїзду та користування електронними сервісами

alt21 квітня міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі студентами Національного гірничого університету (НГУ). У форматі відкритого діалогу мер відповів на запитання молодих людей. Говорили про активізацію молодіжної політики та якісні зміни у місті. Борис Філатов нагородив найактивніших студентів вишу пам'ятними годинниками та відвідав виставку досягнень науково-дослідних робіт НГУ. 
 
«Міський голова з вами. Мерія завжди буде на боці викладачів і студентів. У 2017 році плануємо видати студентам близько 15 тис. муніципальних карток. Їх можна використовувати, зокрема, для оплати проїзду в транспорті, а також інших потреб – від походу в музей до використання різних електронних сервісів», – повідомив Борис Філатов. 
 
Студенти зможуть отримати картки у своїх вишах. Водночас у ході зустрічі говорили про приведення до ладу міських вулиць та фасадів. Керівник міста розповів про комплексну роботу із запобігання зсувам та підтопленням. Борис Філатов зазначив, що студенти можуть розраховувати на співпрацю з мерією у розробці власних проектів. Також мер розповів про плани розвитку туристичної сфери міста. Борис Філатов переконаний, що Дніпро здатний конкурувати на ринку працевлаштування. Найбільш затребуваними спеціальностями є промислові та індустріальні професії.


alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt