Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада 6 березня 2014 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: "Єднання всіх національностей заради миру"

6 березня 2014 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: "Єднання всіх національностей заради миру"

      alt 6 березня  2014 р. Громадська рада при Дніпропетровській раді  провела спільно з представниками національних товариств, що мешкають на Дніпропетровщині, засідання «круглого столу» на тему: «Єднання всіх національностей заради миру»
 
У заході взяли участь представники наступних організацій:
-          ДГО «спілка поляків України»;
-          Дніпропетровської обласної  ГО «Еріс Ертоба»;
-          ДО громади німців «Віддербурт»;
-          ГО «Вірменський культурний центр»;
-          Міжнародної організації Союз радянських офіцерів;
-          Міжнародної організації «Школа перемоги»;
-          ДОГО  «Товариство «Нова Січ»;
-          міжрегіонального благодійного Фонду сприяння вищій школі;
-          ГО «Самозахист підприємців»;
-          Штабу координації дій народу та громадських суспільств;
-          ГО «Східний вал»;
-          Вірменського культурного центру «Оджах».
-          Єврейської спільноти;
-          Фонду «Рятівник»;
-          ГО «Самозахист підприємців»;
-          Самооборони;
-          Активісти Євромайдану.
 
Були розглянуті наступні питання:
1.      Пропозиції щодо реалізації ситуації на Дніпропетровщині.
2.      Звернення від Громадської ради.

Шановні друзі!

                 Громадська рада при Дніпропетровській міській раді спільно із представниками національних товариств,які мешкають на Дніпропетровщині, провела засідання «круглого  столу»,на якому обговорили ситуацію на Україні.
            Грузини, поляки,євреї,німці, росіяни, вірмени, корейці та інші національності говорили про те, що вони давно  живуть на  Україні. Для них наша держава стала другою  Батьківщиною. Тут поховані їхні батьки, народилися їхні діти. Ніхто ніколи  не завдавав їм кривди та зневаги на Україні. Вони ніколи не відчували агресії та дискримінації за національною ознакою. Представникам національних товариств не зрозуміло, на якій підставі Росія ввела своїх військових до території України, до Криму. Зараз, у цей непростий для України час, вони готові встати на захист цілісності України.  Вони, за неділиму, єдину, сильну, стабільну, успішну державу - Україну.
                 Із гордістю та повагою говорили  про мужність і героїзм наших військових, які несуть свою службу в збройних силах України в Криму. Дніпропетровська громада розуміє,  в якій напруженій ситуації вони зараз перебувають. Одноголосно Громадська Рада підтримала звернення зі словами подяки за стійкість, вірність, патріотизм нашим воїнам.   Дніпропетровщина пишається, витримкою, силою волі та духу людей, які попри провокації залишаються вірними присязі народу України. Вони виконали свій громадський та військовий обов’язок  якнайкраще. Вони – гордість України.
                  Громадськість Дніпропетровщині  також розуміє, у якій емоційній напрузі зараз живуть кримчани. Дуже важко зберегти спокій, коли на вулицях перебувають чужі військові з автоматами  і мета їхньої присутності незрозуміла. Дніпропетровці  дякують їм за мудрість.
                    Громадська рада ініціюватиме звернення до всіх регіонів  України ,щодо  єдності,цілісності, соборності України та підтримки  наших героїв - воїнів, які всупереч тиску з боку росіян, мужньо виконують свій обов’язок  - боронити Батьківщину.             

Дорога кримська громадо!

               Ми, мешканці Дніпропетровщині дякуємо за вашу громадську позицію,витримку та патріотизм. Україна зараз переживає нелегкі часи. На привеликий жаль, Крим став обєктом зазіхань з боку Росії. Ця держава, порушуючи міжнародні договори, вирішила шляхом брехні, інтриг та військової агресії приєднати до себе півострів.
             Верховна Рада Криму під дулом російських атоматів прийняла рішення про приєднання автономної республіки до складу Російської Федерації, а до цього оголосила про референдум та призначила нелегітимний уряд на півострові. Кожне з цих рішень брутально порушує Конституцію України.
                Кожен розуміє, як тяжко жити коли, на рідну землю ступила нога окупантів, коли озброєні чужинці встановлюють свої порядки і поводяться на чужій землі як господарі, нехтуючи правами місцевого населення. Окупанти бояться правди. Саме тому вони вимкнули мовлення українських телевізійних каналів, поставивши на їх частоти заангажовані кремлівські.
            Дніпропетровці дякують сім’ям військових України за  витримку та стійкість, добрі слова  та  молитви. Ми пишаємося хоробрістю жінок, які вийшли на захист  солдат, аби вгамувати нахабство російських агресорів.
           Дякуємо корінному народу півострова – кримським татарам. Він став на захист цілісності України. Кримські татари, які прежили департацію,  як і українці пізнали імперську сутність Російської держави. Це – народ праведник.
        Ми, українці, розмовляємо різними мовами, сповідуємо різні релігії. Але ми  любимо  і поважаємо  один одного,у нас спільне, радісне майбутнє у цілісній,квітучій  Україні!

Разом – ми сила!
Слава Єдиній  Україні!

Дорогі українські воїни!
 
      Громада Дніпропетровщини схиляє перед вами голову за мужність, патріотизм, силу духу та велетенську самовіддачу! Дякуємо за вірність присязі українському народові. Всупереч різноманітних провокацій, влаштованих російськими окупантами, їхнього прагнення вмовити вас методом батога та пряника перейти на бік агресора, ви не спокусилися на дорогі квартири, високі посади та великі суми  грошей. 
         Ви, беззбройні, співали гімн України та змусили окупантів відступити від аеродрому Бельбек, довівши, що у ваших жилах тече благродна козацька кров.  Хоча, за останні чотири роки колишня влада намагалася знищити армію, ви залишилися патріотами своєї Батьківщини.
         Можливо, боротьба за соборність держави ще триватиме не один тиждень, але знайте: у своїх подвигах ви не не є самотніми. Вся Україна пишається своїми військовослужбовцями.  Серця мешканців Дніпропетровщини та інших областей з вами, наші лицарі!  Памятайте це у найскладніші хвилини перебування на службі. Ваші дружини, матері, батьки та діти стали гідною опорою для вас. Правда за Вами!
      Дорогі наші воїни, ви виконуєте свій військовий та громадський обовязок на відмінно! Ви – гордість країни. Нехай Господь Бог оберігає вас та ваші родини. Зичимо витримки та мужності.
Слава Україні!
 

alt alt

alt alt