Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада 15 серпня 2013 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Щодо соціального захисту вагітних жінок»

15 серпня 2013 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Щодо соціального захисту вагітних жінок»

        15 серпня 2013 року  Громадська рада при Дніпропетровській міській раді провела засідання “круглого столу” на тему: “Щодо соціального захисту вагітних жінок  в зв’язку з набранням чинності 01.07.2013 року Закону України від 14.05.2013 № 231-VII “Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсій”.
         У засіданні круглого столу взяли  участь:
·        в.о. начальника управління внутрішньої політики міської ради Палєй С.М.,
·        начальник інформаційно-комунікаційного управління Головного управління Міндоходів у Дніпропетровській області Робцер Н.В.,
·         начальник відділу методології та економічного аналізу   управління надходження доходів головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області Суслова В. В.,
·         головний акушер-гінеколог департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської міської ради Одінцова Г. М.,
·        головний спеціаліст з питань сімей з дітьми управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської міської ради Резник Л. В.
·         представники  громадських об’єднань міста Дніпропетровська.
         На засіданні круглого столу розглядались актуальні питання щодо роз’яснення механізму соціального захисту вагітних жінок різних верств населення відповідно до змін у законодавстві.   

altalt