Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада 09 липня 2013 року відбулося засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді

09 липня 2013 року відбулося засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді

 alt          09 липня 2013 року у приміщенні Дніпропетровської міської ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді.
          На засідання було запрошенопредставників   департаменту транспорту і зв'язку міської ради,  головного  архітектурно-планувального  управління Дніпропетровської міської ради,  управління державної автомобільної інспекції в Дніпропетровській області,  управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради,комунального підприємства «Міськавтопарк» та представників громадських організацій міста.

               Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянутоінформацію про нараду у Дніпропетровській обласній адміністрації та звіт перед губернатором про роботу Громадської ради при Дніпропетровській міській раді,про діяльність роботи робочої групи про підготовку проекту програми щодо розвитку велосипедної інфраструктури
м. Дніпропетровська, щодо розвитку спортивної інфраструктури міста,про результати громадського моніторингу діяльності Дніпропетровської міської ради зі створення Центрів надання адміністративних послуг, про проведення у вересні-жовтні 2013 р. круглого столу "Медична реформа в Україні: оцінка громадськості", щодо проведення семінару до 1025- річчя хрещення Русі,щодо об’їздного шляху м. Дніпропетровська через житлові масиви Чаплі, Придніпровськ, проблеми екологічної безпеки м. Дніпропетровська, (Краснопілля,Куряче озеро), щодо  ремонту міських  доріг у години найменшого завантаження автомобілями, щодо встановлених білбордів ,які закривають дорожні знаки, щодо парковок та стоянок у
м. Дніпропетровськута інші питання.
            За результатами чергового засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді було прийнято ряд рішень та звернень.

alt

alt

alt

alt