Дніпровська міська рада

офіційний Інтернет-портал

Вівторок, Квіт 25


Ви тут: Громадська рада 04 квітня 2013 року відбулося засідання “круглого столу” на тему: “Партнерські соціальні ініціативи в роботі з соціально уразливими групами населення”

04 квітня 2013 року відбулося засідання “круглого столу” на тему: “Партнерські соціальні ініціативи в роботі з соціально уразливими групами населення”

04  квітня  2013 року у приміщенні Дніпропетровської міської ради за ініціативою Громадської ради при Дніпропетровській міській раді відбулося  засідання “круглого столу” на тему “ Партнерські соціальні ініціативи в роботі з соціально уразливими групами населення” за участю депутатів Дніпропетровської міської ради , управління праці і соціального захисту населення міської ради, прес-служби Дніпропетровської міської ради, заступника директора департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської міської ради, головного спеціаліста управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради, заступника директора департаменту промисловості, енергетики та підприємництва Дніпропетровської міської ради, начальника управління  регуляторної політики та підприємництва, завідувача  відділенням професійної та соціальної реабілітації , Благодійного фонду «Дитинство за межею, студента будівельної академії, розробника карти доступності м. Дніпропетровська,настоятеля  храму Київського патріархату, Благодійного  фонду «Інваліди за рівноправ’я», представників громадських організацій, колег із м. Львів.
         На засіданні “круглого  столу” обговорювались  наступні питання:
1. Досвід роботи реабілітаційного центру «Джерело» м. Львів.
2. Досвід роботи з людьми з особливими потребами в спільноті  Лярш – Ковчег», м. Львів.
3. Соціальна реабілітація осіб з особливими потребами у м. Дніпропетровську.
4. Залучення кращого досвіду реабілітаційних центрів до реабілітації осіб з особливими потребами  у м. Дніпропетровську.
       За результатами засідання Громадської ради при Дніпропетровській міській раді прийнято ряд рішень та звернень щодо ініціювання  створення  центру соціальної реабілітації  для інвалідів з дитинства від 18 років.
altalt